info@emovents.lt+370 636 14376

Apie / kontaktai

Emovents - tikros emocijos!

KAS? Esame aktyvių pramogų organizatoriai. Siūlome originalius sprendimus šventėms, festivaliams, varžyboms bei įvairiems viešiems ir uždariems renginiams.

KAM? Mūsų pramogos yra skirtos suaugusiems, tačiau turime ką pasiūlyti ir vaikams. Aktyviuose, įsimintinuose renginiuose veiklos netrūksta ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.

KAIP? Nuo milžiniško pripučiamo kubo, linksmųjų kalnelių, gigantiško stalo futbolo iki rankų darbo medinių kartingų konstravimo – kviečiame išbandyti naujoves ir patirti fantastiškų emocijų. Siūlome visą aktyvių renginių infrastruktūrą – nuo idėjos iki jos įgyvendinimo. Jums – jokių rūpesčių, tik smagiai praleistas laikas ir pačios geriausios emocijos!

KUR? Aktyvias veiklas organizuojame visus metus – ir lauke, ir uždarose patalpose. Visada ieškome originalių sprendimų: mūsų klientai yra pramogavę ir pagrindinėje miesto aikštėje, ir ant dangoraižio stogo, ir šalia biurų pastato, prie judrios sankryžos.

KODĖL? Padedame nustebinti įmonių darbuotojus, atitraukti žmones nuo kasdienės rutinos, originaliai padėkoti ištikimiems klientams ar motyvuoti kolektyvą, stiprinti komandos dvasią.

KAIP? Stadiono dydžio unikali aktyvių linksmybių zona ar tik viena pramoga įtraukia švenčių dalyvius ir nepalieka abejingų. Siūlome sprendimus, kai vienu metu gali pramogauti nuo keliasdešimties iki kelių tūkstančių žmonių.

DAR? Mėgstantiems aktyvesnius iššūkius, organizuojame įvairias varžybas, kuriose savo jėgas išbando tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Turite idėją, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Susisiekite su mumis - pasiūlysime individualius sprendimus!

Rekvizitai:

UAB "Emovents"

Įmonės kodas 303786878

PVM mokėtojo kodas LT100009249310

Adresas Žemaitės g. 45-6, LT-76339 Šiauliai

Bankas Paysera LT

Atsiskaitomoji sąskaita LT183500010001593807

 

Kontaktai:

El.paštas: info@emovents.lt

Kontaktinis numeris: +370 (636) 14376

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376