info@emovents.lt+370 636 14376

Apie / kontaktai

Susipažink su Emovents komanda

Emovents pramogosEsame aktyvių pramogų organizatoriai. Siūlome originalius sprendimus šventėms, festivaliams, varžyboms bei įvairiems viešiems ir uždariems renginiams.

Mūsų pramogos yra skirtos suaugusiems, tačiau turime ką pasiūlyti ir vaikams. Įtraukiame visus! Aktyviuose renginiuose veiklos netrūksta ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.

Stadiono dydžio unikali aktyvių linksmybių zona ar tik viena pramoga įtraukia švenčių dalyvius ir nepalieka abejingų. Siūlome sprendimus, kai vienu metu gali pramogauti nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių žmonių. Mūsų profesionali komanda pasirūpins, kad laiką leistumėte saugiai ir be rūpesčių.

Aktyvias veiklas organizuojame visus metus – ir lauke, ir uždarose patalpose. Visada ieškome originalių sprendimų: mūsų klientai yra pramogavę ir pagrindinėje miesto aikštėje, ir ant dangoraižio stogo, ir šalia biurų pastato, prie judrios sankryžos.

Padedame nustebinti įmonių darbuotojus, atitraukti juos nuo kasdienės rutinos, originaliai padėkoti ištikimiems klientams, taip pat motyvuoti kolektyvą, stiprinti komandos dvasią.

Mėgstantiems aktyvesnius iššūkius, organizuojame įvairias varžybas, kuriose savo jėgas išbando tiek profesionalai, tiek mėgėjai.

Turite viziją, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Pasidalinkite su mumis ir mes Jums pasiūlysime sprendimus – nuo idėjos iki šventės. Jums – jokių rūpesčių, tik smagiai praleistas laikas ir pačios geriausios emocijos!

PRISIJUNK! Mūsų komanda nuolat auga. Esame subūrę aktyvių, entuziastingų, pozityvių žmonių bendruomenę, kuri padeda auginti „Emovents“ ir įgyvendinti pačias drąsiausias mūsų vizijas. Manai, kad mūsų komandoje trūksta tavęs? Parašyk mums, kodėl!

Kontaktai:

Mobilus telefonas: +370 63614376
El. pašto adresas: info@atrakcionai.lt

Rekvizitai:

UAB "Emovents"
Įmonės kodas: 303786878
PVM mokėtojo kodas: LT100009249310
Vadovas: Vytenis Benetis, direktorius
Adresas: M. Valančiaus g. 3-2, LT-03105 Vilnius, Lietuva
Atsiskaitomoji sąskaita: LT183500010001593807 (Paysera LT)

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376