info@emovents.lt+370 636 14376

ES projektai

ES logo

 

 

 

 

 

Projektas: Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB "Emovents"

UAB „Emovents” 2022 m. kovo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą „Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB „Emovents““

UAB „Emovents“ yra aktyvių pramogų organizatoriai, siūlantys originalius sprendimus šventėms, festivaliams, varžyboms bei įvairiems viešiems ir uždariems renginiams. Tai yra sprendimai, kai vienu metu gali pramogauti nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių žmonių. Įmonė padeda organizacijų darbuotojus atitraukti nuo kasdienės rutinos, originaliai padėkoti ištikimiems klientams, taip pat motyvuoti kolektyvą, stiprinti komandos dvasią.

UAB „Emovents" planuoja investuoti lėšas į naujų paslaugų suteikimą siekiant padidinti įmonės konkurencingumą. Projekto įgyvendinimo metu planuojama vykdyti dviejų paslaugų dizaino sprendinių sukūrimo ir diegimo veiklą. Planuojama, jog bus sukurti dizaino sprendimai sekančioms naujoms (rinkos atžvilgiu) paslaugoms: savarankiška mobilių pramogų (rebusų rinkinių) paslauga (bus sukurti (pasiūlyti) būdai, kaip apjungti juos į lengvai transportuojamą, savarankiškai operuojamą rebusų rinkinį bei sukurti du šios paslaugos vizualiniai sprendimai) ir MEGA vandens čiuožyklos paslauga (naujovišką pramogą Lietuvoje, kurios esmė: sukurti ir pastatyti ne trumpesnę nei 100 m. ilgio mobilią vandens čiuožyklą). Taip pat bus organizuotos dvi reklamos kampanijos minėtoms paslaugoms reklamuoti.

Taigi įgyvendinamo projekto tikslas - kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga  numatoma 2023 m. kovo mėn.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonės.

Skirta finansavimo suma: 96900,00 Eur, iš kurių 70000,00 Eur skirta iš Europos regioninės plėtros fondo. 

 

Projektas: E.komercijos modelio diegimas UAB "Emovents"

UAB Emovents teikia aktyvių pramogų paslaugas, paslaugų pardavimai buvo daromi rankiniu būdu nuo užklausos priėmimo, įrangos užimtumo patikrinimo, užsakymo patvirtinimo, sutarties derinimo ir pasirašymo, bei sąskaitų išrašymo ir mokėjimų registravimo, praktiškai neišnaudojant modernių elektroninės prekybos suteikiamų galimybių. COVID pandemijos metu UAB Emovents buvo priversta išanalizuoti ir pergalvoti, kaip vykdomi pardavimai ir kaip tiekiamos paslaugos, bei siekti šių procesų optimizavimo. 

Siekiant sumažinti tiesioginio kontakto susitikimų skaičių nuspręsta įsidiegti elektroninės prekybos platformą. Įmonė šio projekto įgyvendinimo metu planuoja savo veikloje įdiegti e-komercijos modelio sprendinius, kurie sudarytų sąlygas didinti veiklos efektyvumą ir pardavimo pajamas, bei sėkmingai įveikti COVID-19 pandemijos keliamus iššūkius. Įvertinus projekto naudą buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“  kvietimą. Projektas finansuojamas kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

DUOMENYS APIE PROJEKTĄ:

Projekto numeris: Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-0207

Projekto pavadinimas: E.komercijos modelio diegimas UAB "Emovents"

Priemonė - 2014–2020 metų Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“

Projekto veiklų įgyvendinimo trukmė: nuo 2022-02-07 iki 2023-02-07

Skirta finansavimo suma: 41444,25 EUR 

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376