Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

# 10 Broliai Rankelės

Broliai RankelėsKeturios rankos visuomet geriau nei dvi arba komandinis darbas ypač praverčia tada, kai reikia nukamuoti savo varžovą.

 

 

 

 

 

# 9 Pailsęs Halkas

Pailsęs Halkas

Pergalė nebūtų tokia saldi, jeigu būtų labai lengva. Kartais vaikų žaidimai palaužia net pačius stipriausius.

 

 

 

 

 

 

# Vėjo Vaikytoja

Vėjo vaikytoja

Palaidais plaukai ir laukais! Ši mergina įnešė tiek vėjo į aikštelę, kad net pats tornadas pavydėtų. Laisva kaip vėjas, stipri kaip audra.

 

 

 

 

 

# 7 Ponas Trauka

Vadeliotojas

Šis vaikinas žino, kaip panaudoti traukos jėgą. Tokia strategija ypač tinkama, jeigu varžaisi su mergina. Kai asmeninis žavesys neveikia, galima imtis rimtesnių priemonių.

 

 

 

 

 

# 6 Kovingosios Ksenos

Amazonių kovos

Šioms merginoms geriau nesipainioti po kojomis. Jeigu jos ko nors nori – pasiims tai bet kokia kaina. Ne veltui sakoma – kur dvi Ksenos kaunasi, geriau netrukdyti.

 

 

 

 

 

#5 Juoko Deivės

Juoko Deivės

Jei dūkti – tai iš širdies, jei juoktis – tai iš visų plaučių. Žavios, stiprios, vikrios ir linksmos. Draugės neįveikė kastingųjų burbulų, bet už tai nuginklavo visus savo juoku.

 

 

 

 

 

# 4 Skrajojantis, bet ne olandas

Skrajojantis bet ne olandas

Patirti nesvarumo būklę galima ir be alkoholio. Festivalio dalyviams teko dilema – bokalas alaus ar pramogos. Tie kurie pasirinko siausti – neapsiriko.

 

 

 

 

 

# 3 Elegantiškosios Pabirutės

Pabirutės

Kubas negailestingas – išguldo net pačias stipriausias merginas. Tačiau ko iš jų tikrai neatimsi – tai elegancijos. Visos damos žino – net ir krentant pėdutės turi būti patemptos!

 

 

 

 

 

# 2 Gandro neštas ir pamestas

Karklės festivalio dalyvis

Jis žino, kad gali skristi ir moka gražiai kristi. Panašiai, kaip gandro jauniklis, išmestas iš lizdo. Po tokio skrydžio „lizde“ likusios merginos dvejoja. Ar išdrįs?

 

 

 

 

 

# 1 Auksinis balsas

Karklės festivalio dalyvė

Ši mergina kiekvieną pelnytą palydėdavo tikromis emocijomis. Žavi krepšinio Sirena nuo jūros savo balsu priviliodavo raumeningų, padėti pasiruošusių vaikinų.