info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Kitokia pamokaKitokia pamoka2023 Rugsėjo 24 d.

  Įprastai kūno kultūros pamokų turinį sudaro įvairūs fiziniai pratimai, reikalaujantys lankstumo, miklumo, o kartais ir specialaus pasiruošimo. Pripažinkime, ne visada į ją vaikai eina noriai. 

  Plačiau
 • Ar verta įmonei žaisti Goldbergo mašinos konstravimą?Ar verta įmonei žaisti Goldbergo mašinos konstravimą?2023 Liepos 10 d.

  Komandiškai dalyvaujant Goldbergo mašinos konstravime, galima pasiekti daugybės privalumų, kurie sustiprina bendradarbiavimą, komunikaciją, problemų sprendimą ir kūrybiškumą. Fenomenalu, tačiau šis iš vienos pusės paprastas ir nesudėtingas, iš kitos pusės įtraukiantis ir azartiškas užsiėmimas, ypatingai naudingas organizacijoms ir jos nariams. Tai kokia, vigi, nauda organizacijai iš Goldbergo mašinos konstravimo?

  Plačiau
 • Pildome Emovents asistentų gretas!Pildome Emovents asistentų gretas!2022 Kovo 16 d.

  Esi studentas ir ieškai sezoninio darbo? Ar galbūt papildomo pajamų šaltinio prie jau turimo darbo? Norėtum praleisti šią vasarą aktyvių pramogų apsuptyje ir kartu keliauti po visą Lietuvą?

  Plačiau
 • Išgyventi nežinomybę: ar galima to išmokti?Išgyventi nežinomybę: ar galima to išmokti?2020 Balandžio 28 d.

  Karys daro atsilenkimus ant vandenyno kranto, galvą kaskart panardindamas į ledinį vandenį. Pirmieji kartai – nesudėtingi: kūnas jau pratęs prie fizinio krūvio. Galiausiai, kiekvienas galvos panardinimas tampa toks skausmingas, tarsi ji būtų trankoma kūju. Karys nežino, kada visa tai baigsis.

  Plačiau
 • 5 įmonės metai: duobės, pamokos ir skrydžiai5 įmonės metai: duobės, pamokos ir skrydžiai2020 Vasario 26 d.

  „Emovents“ – 2015 metų vasario 26 dieną įregistravome įmonės pavadinimą. Įmonės idėjinis vadas Vytenis į vieną sujungė tris žodžius: „Emotions“ (liet. Emocijos), „Movement“ (liet. Judėjimas) ir „Events“ (liet. Renginiai).

  Plačiau
 • Kaip mes Vilniaus centre pardavinėjome karvę Kaip mes Vilniaus centre pardavinėjome karvę 2020 Sausio 21 d.

  Reikėjo pamatyti praeivių veidus, kai pačioje sostinės širdyje, Vilniaus gatvėje, į automobilio bagažinę kišome karvę. Dalimis. Tiesa, ne tikrą. Bet vaizdelis iš tiesų buvo komiškas.

  Plačiau
 • Planuojame metų biudžetą: ar reikalingos įmonės šventės?Planuojame metų biudžetą: ar reikalingos įmonės šventės?2020 Sausio 2 d.

  Planuodamas metų išlaidas dažnas vadovas susiduria su amžinu klausimu: ar skirti lėšų šventėms? Ar jų reikia darbuotojams, klientams ar net (būna ir taip) – ir konkurentams.

  Plačiau
 • Kaip mes konstravome pragaro mašinąKaip mes konstravome pragaro mašiną2019 Gruodžio 31 d.

  Iš tiesų mašina vadinasi ne pragaro, o Goldbergo. Šiemet mūsų vadovai nusprendė, kad nebūsime batsiuviai be batų, todėl visus pakvietė pažaisti! Tiesą sakant, kad tai įvyktų prireikė penkerių metų. Dirbome, žaidėme su tūkstančiais žmonių, kol galiausiai ir patys radome laiko tarpušvenčiu atsipalaiduoti ir pabūti kartu.

  Plačiau
 • Karinė patirtis versle: 7 pamokos, kurios pasiteisinaKarinė patirtis versle: 7 pamokos, kurios pasiteisina2019 Lapkričio 22 d.

  Lietuvos kariuomenės dieną įmonės „Emovents“ bendraįkūrėjai, karinio laivyno atsargos komandoras Vytenis Benetis ir sausumos pajėgų atsargos majoras Rolandas Valaitis, dalijasi pamokomis, kurios jiems veikė ne tik mūšio lauke, bet ir padeda auginti verslą.

  Plačiau
 • Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?2019 Sausio 18 d.

  Kai pabosta tradicinių sporto šakų turnyrai, o kolektyvas nėra superatletų būrys – visuomet pasiteisina „Orogolo“ turnyras. Čia lygūs visi – ir vyrai, ir moterys, o azarto – ne mažiau, nei tikruose čempionatuose.

  Plačiau
 • Mano aistra – žaidimai suaugusiemsMano aistra – žaidimai suaugusiems2019 Sausio 4 d.

  Suaugę irgi mėgsta žaisti! Aš esu Viktorija, „Emovents“ komandos narė, ir čia yra mano mėgstamiausias šūkis. Jį išgirdę žmonės šypteli lūpų kampučiu ir susidomėję kilsteli antakį. „Sakai mėgsta žaisti? Ir kokius gi žaidimus?“, – dažnas mėgsta pasitikslinti, o kad nereiktų spėlioti, papasakosiu pati.

  Plačiau
 • 5 auksinės minutės – kaip suspėti?5 auksinės minutės – kaip suspėti?2018 Rugsėjo 24 d.

  Ar turite ką pasiūlyti krepšinio žiūrovams? Šis klausimas nuskambėjo kaip avantiūra, į kurią nusprendėme nerti. Neseniai pas mus atkeliavo Krepšinio labirintas – pripučiama pramoga įvairaus amžiaus žmonėms.

  Plačiau

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376