Naujienos

Orogolo turnyras
Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?
Kai pabosta tradicinių sporto šakų turnyrai, o kolektyvas nėra superatletų būrys – visuomet pasiteisina „Orogolo“ turnyras. Čia lygūs visi – ir vyrai, ir moterys, o azarto – ne mažiau, nei tikruose čempionatuose. Šiemet startavome su atnaujintu „Orogolo“ formatu, kuriame – dar daugiau iššūkių ne tik judriems, bet ir mėgstantiems pasukti galvą.
Plačiau
Žaidimų vedėja
Mano aistra – žaidimai suaugusiems
Suaugę irgi mėgsta žaisti! Aš esu Viktorija, „Emovents“ komandos narė, ir čia yra mano mėgstamiausias šūkis. Jį išgirdę žmonės šypteli lūpų kampučiu ir susidomėję kilsteli antakį. „Sakai mėgsta žaisti? Ir kokius gi žaidimus?“, – dažnas mėgsta pasitikslinti, o kad nereiktų spėlioti, papasakosiu pati.
Plačiau
Krepšinio labirintas
5 auksinės minutės – kaip suspėti?
Ar turite ką pasiūlyti krepšinio žiūrovams? Šis klausimas nuskambėjo kaip avantiūra, į kurią nusprendėme nerti. Neseniai pas mus atkeliavo Krepšinio labirintas - pripučiama pramoga įvairaus amžiaus žmonėms. Jos dalyvių tikslas - įveikti kliūtis ir įdėti kamuolį į krepšį.
Plačiau
Įmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiai
Vasara renginių organizatoriams – pats darbų įkarštis. Ne išimtis ir mūsų komanda – dėl palankių orų šiemet švenčių sezonas prasidėjo ypač anksti. Tiems, kas dar tik ruošiasi švęsti arba suka galvas ką galima įdomaus nuveikti, dalinamės jau išbandytomis ir pasiteisinusiomis idėjomis. Vasaros topas – futbolas Ir tikriausiai – ne atsitiktinai.
Plačiau
Eliminatorius Robotiadoje
Robotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukui
Kiek laiko sutiktumėte stovėti eilėje, kad Jūsų vaikas pasiautų ant Eliminatoriaus 2 minutes? Robotiadoje 2018 ratus sukome neatsikvėpdami. Paskaičiavome, kad nusidriekusioje eilėje lankytojai vidutiniškai prastovėdavo nuo 15 minučių iki pusvalandžio (o piko metu, kai kurie ir ilgiau).
Plačiau
Atkurtos Lietuvos 100-mečio šventė
Karatė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdami
Aktyviai, linksmai su šeima ir draugais – taip ypatingą dieną šventė karatė klubo „Danas“ nariai. Vasario 16-ąją jaunieji sportininkai su savo artimaisiais rinkosi į Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salę, kuri tądien pavirto trispalve linksmybių erdve.
Plačiau
Jokių kliūčių mokykloje
„Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus
Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Sostinės Maironio progimnazijos moksleiviai net dvi dienas siautė neįprastoje kūno kultūros pamokoje „Jokių kliūčių!“. Jos metu jie rungtyniavo įveikinėdami gigantiškas pripučiamas kliūtis, kurios užpildė visą sporto salę.
Plačiau
Laisvės pikniko dalyviai
Kaip mes kovojome už #laisvędūkti
Prisidėję prie idėjų festivalio "Laisvės piknikas", kartu su kitais renginio dalyviais įsikūrėme vaizdingoje Nemuno saloje. Į Emovents pramogų zoną kvietėme pasiausti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius ir net senelius.  Vaikų raginti dūkti nereikia, o štai su suaugusiais reikėjo pasiderėti.
Plačiau
Emovents pramogos Katedros aikštėje
Emovents pramogos sostinės širdyje
Pirmąjį kartą Lietuvoje vyko Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Jame dalyvavo geriausi sportininkai net iš 25 pasaulio šalių. Čempionato organizatoriai daug dėmesio skyrė ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Paskutinę varžybų dieną buvo įrengta „Emovents“ pramogų zona, kurioje galėjo siausti visi.
Plačiau
Karklės festivalio dalyvė
Karklės festivalio nurautastogių TOP 10
Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.
Plačiau
Stovykla Ukmergėje
Pirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmu
Neseniai laikėme ypač atsakingą egzaminą – dalyvavome paauglių vasaros stovykloje. Kam yra tekę susidurti su 14-18 metų jaunuoliais žino, kad nustebinti šią kartą – ypač sunku. „Jų nesudominsi paprašęs pašokti ir paploti“, – juokiasi Veprių stovyklos Ukmergėje koordinatorė Svetlana Markevičienė.
Plačiau
Jūros šventė 2017
Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio
Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio.
Plačiau
Pripučiamas kubas; Inflatable Cube
Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?
Esu Viktorija, Emovents komandos narė, pro kurios akis neprasprūsta niekas (arba beveik niekas). Vakar renginyje susidūriau su tipine situacija. Ji tokia įprasta, kad tik gerai išsimiegojus po renginio, kilo mintis apie tai parašyti ir pasidalinti įžvalga. O ta tipinė situacija atrodo taip. Prie gigantiško pripučiamo kubo stovi būrys žmonių.
Plačiau
(Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai
Esu buvusi profesionali sportininkė. Mano vardas Viktorija, todėl ir žodis „Pergalė“ man visuomet turėjo ypatingą prasmę. Aš buvau iš tų, kur niekada nesupratau „tiesiog smagaus dalyvavimo“ principo. Jeigu jau sportuoti – tai iki kraujo skonio burnoje, jeigu laimėti – tai tik medalį (nesvarbu kokios spalvos, svarbiausia, ne medinį).
Plačiau
Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimai
Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.
Plačiau
Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje
Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms. Nei vienas avantiūros dalyvis iš anksto nežinojo, kur bus vežamas specialiu autobusu.
Plačiau
Komandos jėga – ne raumenyse
Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.
Plačiau
Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!
Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B.
Plačiau
„Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę
Vaikai pramogauja, tėveliai kantriai skaičiuoja bėgančias minutes? Tik ne „Birštonas ošia“ šventėje, kurią surengėme suvieniję jėgas su Birštono turizmo informacijos centru ir „Eglės“ sanatorija. Suaugusiems vis dar neįprasta, kad gigantiškos pripučiamos pramogos yra skirtos būtent jiems.
Plačiau
Renginys klientams: kada prasideda magija?
Šventės įmonės darbuotojams – įprastas reiškinys. Bendras renginys su klientais ar net konkurentais – iššūkis, kuriam ryžtasi ne visos įmonės. Vienus stabdo nežinia ar investicija atsipirks, kitus – originalių idėjų trūkumas, o treti tam paprasčiausiai nejaučia poreikio.
Plačiau