info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Išgyventi nežinomybę: ar galima to išmokti?Išgyventi nežinomybę: ar galima to išmokti?

  Karys daro atsilenkimus ant vandenyno kranto, galvą kaskart panardindamas į ledinį vandenį. Pirmieji kartai – nesudėtingi: kūnas jau pratęs prie fizinio krūvio. Galiausiai, kiekvienas galvos panardinimas tampa toks skausmingas, tarsi ji būtų trankoma kūju. Karys nežino, kada visa tai baigsis.

 • 5 įmonės metai: duobės, pamokos ir skrydžiai5 įmonės metai: duobės, pamokos ir skrydžiai

  „Emovents“ – 2015 metų vasario 26 dieną įregistravome įmonės pavadinimą. Įmonės idėjinis vadas Vytenis į vieną sujungė tris žodžius: „Emotions“ (liet. Emocijos), „Movement“ (liet. Judėjimas) ir „Events“ (liet. Renginiai).

 • Kaip mes Vilniaus centre pardavinėjome karvę Kaip mes Vilniaus centre pardavinėjome karvę

  Reikėjo pamatyti praeivių veidus, kai pačioje sostinės širdyje, Vilniaus gatvėje, į automobilio bagažinę kišome karvę. Dalimis. Tiesa, ne tikrą. Bet vaizdelis iš tiesų buvo komiškas.

 • Planuojame metų biudžetą: ar reikalingos įmonės šventės?Planuojame metų biudžetą: ar reikalingos įmonės šventės?

  Planuodamas metų išlaidas dažnas vadovas susiduria su amžinu klausimu: ar skirti lėšų šventėms? Ar jų reikia darbuotojams, klientams ar net (būna ir taip) – ir konkurentams.

 • Kaip mes konstravome pragaro mašinąKaip mes konstravome pragaro mašiną

  Iš tiesų mašina vadinasi ne pragaro, o Goldbergo. Šiemet mūsų vadovai nusprendė, kad nebūsime batsiuviai be batų, todėl visus pakvietė pažaisti! Tiesą sakant, kad tai įvyktų prireikė penkerių metų. Dirbome, žaidėme su tūkstančiais žmonių, kol galiausiai ir patys radome laiko tarpušvenčiu atsipalaiduoti ir pabūti kartu.

 • Karinė patirtis versle: 7 pamokos, kurios pasiteisinaKarinė patirtis versle: 7 pamokos, kurios pasiteisina

  Lietuvos kariuomenės dieną įmonės „Emovents“ bendraįkūrėjai, karinio laivyno atsargos komandoras Vytenis Benetis ir sausumos pajėgų atsargos majoras Rolandas Valaitis, dalijasi pamokomis, kurios jiems veikė ne tik mūšio lauke, bet ir padeda auginti verslą.

 • Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?

  Kai pabosta tradicinių sporto šakų turnyrai, o kolektyvas nėra superatletų būrys – visuomet pasiteisina „Orogolo“ turnyras. Čia lygūs visi – ir vyrai, ir moterys, o azarto – ne mažiau, nei tikruose čempionatuose.

 • Mano aistra – žaidimai suaugusiemsMano aistra – žaidimai suaugusiems

  Suaugę irgi mėgsta žaisti! Aš esu Viktorija, „Emovents“ komandos narė, ir čia yra mano mėgstamiausias šūkis. Jį išgirdę žmonės šypteli lūpų kampučiu ir susidomėję kilsteli antakį. „Sakai mėgsta žaisti? Ir kokius gi žaidimus?“, – dažnas mėgsta pasitikslinti, o kad nereiktų spėlioti, papasakosiu pati.

 • 5 auksinės minutės – kaip suspėti?5 auksinės minutės – kaip suspėti?

  Ar turite ką pasiūlyti krepšinio žiūrovams? Šis klausimas nuskambėjo kaip avantiūra, į kurią nusprendėme nerti. Neseniai pas mus atkeliavo Krepšinio labirintas – pripučiama pramoga įvairaus amžiaus žmonėms.

 • Įmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiaiĮmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiai

  Vasara renginių organizatoriams – pats darbų įkarštis. Ne išimtis ir mūsų komanda – dėl palankių orų šiemet švenčių sezonas prasidėjo ypač anksti. Tiems, kas dar tik ruošiasi švęsti arba suka galvas ką galima įdomaus nuveikti, dalinamės jau išbandytomis ir pasiteisinusiomis idėjomis.

 • Robotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukuiRobotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukui

  Kiek laiko sutiktumėte stovėti eilėje, kad Jūsų vaikas pasiautų ant Eliminatoriaus 2 minutes? Robotiadoje 2018 ratus sukome neatsikvėpdami. Paskaičiavome, kad nusidriekusioje eilėje lankytojai vidutiniškai prastovėdavo nuo 15 minučių iki pusvalandžio (o piko metu, kai kurie ir ilgiau).

 • Karatė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdamiKaratė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdami

  Aktyviai, linksmai su šeima ir draugais – taip ypatingą dieną šventė karatė klubo „Danas“ nariai. Vasario 16-ąją jaunieji sportininkai su savo artimaisiais rinkosi į Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salę, kuri tądien pavirto trispalve linksmybių erdve.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376