info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?

  Kai pabosta tradicinių sporto šakų turnyrai, o kolektyvas nėra superatletų būrys – visuomet pasiteisina „Orogolo“ turnyras. Čia lygūs visi – ir vyrai, ir moterys, o azarto – ne mažiau, nei tikruose čempionatuose.

 • Mano aistra – žaidimai suaugusiemsMano aistra – žaidimai suaugusiems

  Suaugę irgi mėgsta žaisti! Aš esu Viktorija, „Emovents“ komandos narė, ir čia yra mano mėgstamiausias šūkis. Jį išgirdę žmonės šypteli lūpų kampučiu ir susidomėję kilsteli antakį. „Sakai mėgsta žaisti? Ir kokius gi žaidimus?“, – dažnas mėgsta pasitikslinti, o kad nereiktų spėlioti, papasakosiu pati.

 • 5 auksinės minutės – kaip suspėti?5 auksinės minutės – kaip suspėti?

  Ar turite ką pasiūlyti krepšinio žiūrovams? Šis klausimas nuskambėjo kaip avantiūra, į kurią nusprendėme nerti. Neseniai pas mus atkeliavo Krepšinio labirintas – pripučiama pramoga įvairaus amžiaus žmonėms.

 • Įmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiaiĮmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiai

  Vasara renginių organizatoriams – pats darbų įkarštis. Ne išimtis ir mūsų komanda – dėl palankių orų šiemet švenčių sezonas prasidėjo ypač anksti. Tiems, kas dar tik ruošiasi švęsti arba suka galvas ką galima įdomaus nuveikti, dalinamės jau išbandytomis ir pasiteisinusiomis idėjomis.

 • Robotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukuiRobotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukui

  Kiek laiko sutiktumėte stovėti eilėje, kad Jūsų vaikas pasiautų ant Eliminatoriaus 2 minutes? Robotiadoje 2018 ratus sukome neatsikvėpdami. Paskaičiavome, kad nusidriekusioje eilėje lankytojai vidutiniškai prastovėdavo nuo 15 minučių iki pusvalandžio (o piko metu, kai kurie ir ilgiau).

 • Karatė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdamiKaratė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdami

  Aktyviai, linksmai su šeima ir draugais – taip ypatingą dieną šventė karatė klubo „Danas“ nariai. Vasario 16-ąją jaunieji sportininkai su savo artimaisiais rinkosi į Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salę, kuri tądien pavirto trispalve linksmybių erdve.

 • „Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus„Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus

  Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Sostinės Maironio progimnazijos moksleiviai net dvi dienas siautė neįprastoje kūno kultūros pamokoje „Jokių kliūčių!“. Jos metu jie rungtyniavo įveikinėdami gigantiškas pripučiamas kliūtis, kurios užpildė visą sporto salę.

 • Kaip mes kovojome už #laisvędūktiKaip mes kovojome už #laisvędūkti

  Prisidėję prie idėjų festivalio „Laisvės piknikas“, kartu su kitais renginio dalyviais įsikūrėme vaizdingoje Nemuno saloje. Į Emovents pramogų zoną kvietėme pasiausti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius ir net senelius.  Vaikų raginti dūkti nereikia, o štai su suaugusiais reikėjo pasiderėti. Ar pavyko juos išjudinti ir kaip sekėsi mūsų kova už #laisvędūkti, galima pamatyti šiame video filmuke.

 • Emovents pramogos sostinės širdyjeEmovents pramogos sostinės širdyje

  Pirmąjį kartą Lietuvoje vyko Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Jame dalyvavo geriausi sportininkai net iš 25 pasaulio šalių. Čempionato organizatoriai daug dėmesio skyrė ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Paskutinę varžybų dieną buvo įrengta „Emovents“ pramogų zona, kurioje galėjo siausti visi. Nors sportininkai varžybose atidavė daug jėgų, jų dar užteko ir išbandyti visas pramogas. Kaip jiems sekėsi galite pamatyti trumpame video siužete.

 • Karklės festivalio nurautastogių TOP 10Karklės festivalio nurautastogių TOP 10

  Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

 • Pirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmuPirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmu

  Neseniai laikėme ypač atsakingą egzaminą – dalyvavome paauglių vasaros stovykloje. Kam yra tekę susidurti su 14-18 metų jaunuoliais žino, kad nustebinti šią kartą – ypač sunku. „Jų nesudominsi paprašęs pašokti ir paploti“, – juokiasi Veprių stovyklos Ukmergėje koordinatorė Svetlana Markevičienė. Štai kodėl ji dar prieš gerą pusmetį ima sukti galvą, kokias pramogas organizuoti stovyklautojams.

 • Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčioJūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio

  Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio. Neabejotinai, tai buvo viena įdomiausių patirčių mūsų komandos istorijoje.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376