info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Įmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiaiĮmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiai2018 Liepos 10 d.

  Vasara renginių organizatoriams – pats darbų įkarštis. Ne išimtis ir mūsų komanda – dėl palankių orų šiemet švenčių sezonas prasidėjo ypač anksti. Tiems, kas dar tik ruošiasi švęsti arba suka galvas ką galima įdomaus nuveikti, dalinamės jau išbandytomis ir pasiteisinusiomis idėjomis.

  Plačiau
 • Robotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukuiRobotiados lankytojai kantrybės egzaminą išlaikė dešimtukui2018 Kovo 5 d.

  Kiek laiko sutiktumėte stovėti eilėje, kad Jūsų vaikas pasiautų ant Eliminatoriaus 2 minutes? Robotiadoje 2018 ratus sukome neatsikvėpdami. Paskaičiavome, kad nusidriekusioje eilėje lankytojai vidutiniškai prastovėdavo nuo 15 minučių iki pusvalandžio (o piko metu, kai kurie ir ilgiau).

  Plačiau
 • Karatė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdamiKaratė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdami2018 Vasario 18 d.

  Aktyviai, linksmai su šeima ir draugais – taip ypatingą dieną šventė karatė klubo „Danas“ nariai. Vasario 16-ąją jaunieji sportininkai su savo artimaisiais rinkosi į Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salę, kuri tądien pavirto trispalve linksmybių erdve.

  Plačiau
 • „Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus„Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus2017 Lapkričio 20 d.

  Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Sostinės Maironio progimnazijos moksleiviai net dvi dienas siautė neįprastoje kūno kultūros pamokoje „Jokių kliūčių!“. Jos metu jie rungtyniavo įveikinėdami gigantiškas pripučiamas kliūtis, kurios užpildė visą sporto salę.

  Plačiau
 • Kaip mes kovojome už #laisvędūktiKaip mes kovojome už #laisvędūkti2017 Rugsėjo 12 d.

  Prisidėję prie idėjų festivalio „Laisvės piknikas“, kartu su kitais renginio dalyviais įsikūrėme vaizdingoje Nemuno saloje. Į Emovents pramogų zoną kvietėme pasiausti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius ir net senelius.  Vaikų raginti dūkti nereikia, o štai su suaugusiais reikėjo pasiderėti. Ar pavyko juos išjudinti ir kaip sekėsi mūsų kova už #laisvędūkti, galima pamatyti šiame video filmuke.

  Plačiau
 • Emovents pramogos sostinės širdyjeEmovents pramogos sostinės širdyje2017 Rugsėjo 12 d.

  Pirmąjį kartą Lietuvoje vyko Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Jame dalyvavo geriausi sportininkai net iš 25 pasaulio šalių. Čempionato organizatoriai daug dėmesio skyrė ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Paskutinę varžybų dieną buvo įrengta „Emovents“ pramogų zona, kurioje galėjo siausti visi. Nors sportininkai varžybose atidavė daug jėgų, jų dar užteko ir išbandyti visas pramogas. Kaip jiems sekėsi galite pamatyti trumpame video siužete.

  Plačiau
 • Karklės festivalio nurautastogių TOP 10Karklės festivalio nurautastogių TOP 102017 Rugsėjo 4 d.

  Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

  Plačiau
 • Pirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmuPirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmu2017 Rugpjūčio 3 d.

  Neseniai laikėme ypač atsakingą egzaminą – dalyvavome paauglių vasaros stovykloje. Kam yra tekę susidurti su 14-18 metų jaunuoliais žino, kad nustebinti šią kartą – ypač sunku. „Jų nesudominsi paprašęs pašokti ir paploti“, – juokiasi Veprių stovyklos Ukmergėje koordinatorė Svetlana Markevičienė. Štai kodėl ji dar prieš gerą pusmetį ima sukti galvą, kokias pramogas organizuoti stovyklautojams.

  Plačiau
 • Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčioJūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio2017 Rugpjūčio 1 d.

  Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio. Neabejotinai, tai buvo viena įdomiausių patirčių mūsų komandos istorijoje.

  Plačiau
 • Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?2017 Birželio 22 d.

  Esu Viktorija, Emovents komandos narė, pro kurios akis neprasprūsta niekas (arba beveik niekas). Vakar renginyje susidūriau su tipine situacija. Ji tokia įprasta, kad tik gerai išsimiegojus po renginio, kilo mintis apie tai parašyti ir pasidalinti įžvalga.

  Plačiau
 • (Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai(Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai2017 Birželio 6 d.

  Esu buvusi profesionali sportininkė. Mano vardas Viktorija, todėl ir žodis „Pergalė“ man visuomet turėjo ypatingą prasmę. Aš buvau iš tų, kur niekada nesupratau „tiesiog smagaus dalyvavimo“ principo. Jeigu jau sportuoti – tai iki kraujo skonio burnoje, jeigu laimėti – tai tik medalį (nesvarbu kokios spalvos, svarbiausia, ne medinį).

  Plačiau
 • Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimaiUkmergės miesto šventėje – nauji atradimai2017 Gegužės 31 d.

  Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.

  Plačiau

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376