info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • „Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus„Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus2017 Lapkričio 20 d.

  Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Sostinės Maironio progimnazijos moksleiviai net dvi dienas siautė neįprastoje kūno kultūros pamokoje „Jokių kliūčių!“. Jos metu jie rungtyniavo įveikinėdami gigantiškas pripučiamas kliūtis, kurios užpildė visą sporto salę.

  Plačiau
 • Kaip mes kovojome už #laisvędūktiKaip mes kovojome už #laisvędūkti2017 Rugsėjo 12 d.

  Prisidėję prie idėjų festivalio „Laisvės piknikas“, kartu su kitais renginio dalyviais įsikūrėme vaizdingoje Nemuno saloje. Į Emovents pramogų zoną kvietėme pasiausti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius ir net senelius.  Vaikų raginti dūkti nereikia, o štai su suaugusiais reikėjo pasiderėti. Ar pavyko juos išjudinti ir kaip sekėsi mūsų kova už #laisvędūkti, galima pamatyti šiame video filmuke.

  Plačiau
 • Emovents pramogos sostinės širdyjeEmovents pramogos sostinės širdyje2017 Rugsėjo 12 d.

  Pirmąjį kartą Lietuvoje vyko Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Jame dalyvavo geriausi sportininkai net iš 25 pasaulio šalių. Čempionato organizatoriai daug dėmesio skyrė ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Paskutinę varžybų dieną buvo įrengta „Emovents“ pramogų zona, kurioje galėjo siausti visi. Nors sportininkai varžybose atidavė daug jėgų, jų dar užteko ir išbandyti visas pramogas. Kaip jiems sekėsi galite pamatyti trumpame video siužete.

  Plačiau
 • Karklės festivalio nurautastogių TOP 10Karklės festivalio nurautastogių TOP 102017 Rugsėjo 4 d.

  Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

  Plačiau
 • Pirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmuPirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmu2017 Rugpjūčio 3 d.

  Neseniai laikėme ypač atsakingą egzaminą – dalyvavome paauglių vasaros stovykloje. Kam yra tekę susidurti su 14-18 metų jaunuoliais žino, kad nustebinti šią kartą – ypač sunku. „Jų nesudominsi paprašęs pašokti ir paploti“, – juokiasi Veprių stovyklos Ukmergėje koordinatorė Svetlana Markevičienė. Štai kodėl ji dar prieš gerą pusmetį ima sukti galvą, kokias pramogas organizuoti stovyklautojams.

  Plačiau
 • Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčioJūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio2017 Rugpjūčio 1 d.

  Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio. Neabejotinai, tai buvo viena įdomiausių patirčių mūsų komandos istorijoje.

  Plačiau
 • Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?2017 Birželio 22 d.

  Esu Viktorija, Emovents komandos narė, pro kurios akis neprasprūsta niekas (arba beveik niekas). Vakar renginyje susidūriau su tipine situacija. Ji tokia įprasta, kad tik gerai išsimiegojus po renginio, kilo mintis apie tai parašyti ir pasidalinti įžvalga.

  Plačiau
 • (Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai(Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai2017 Birželio 6 d.

  Esu buvusi profesionali sportininkė. Mano vardas Viktorija, todėl ir žodis „Pergalė“ man visuomet turėjo ypatingą prasmę. Aš buvau iš tų, kur niekada nesupratau „tiesiog smagaus dalyvavimo“ principo. Jeigu jau sportuoti – tai iki kraujo skonio burnoje, jeigu laimėti – tai tik medalį (nesvarbu kokios spalvos, svarbiausia, ne medinį).

  Plačiau
 • Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimaiUkmergės miesto šventėje – nauji atradimai2017 Gegužės 31 d.

  Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.

  Plačiau
 • Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau LietuvojeFutbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje2017 Gegužės 23 d.

  Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms.

  Plačiau
 • Komandos jėga – ne raumenyseKomandos jėga – ne raumenyse2017 Gegužės 15 d.

  Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.  Įmonės vasaros šventėje dalyvavo vos keli vyrai, o komandų laukė tokie iššūkiai kaip pripučiamas stalo futbolas, kubo vertimas, švytuoklės kovos, estafetės ir loginės dėlionės.

  Plačiau
 • Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!2017 Gegužės 10 d.

  Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B. Būtent jo ir prireikė viename iš renginių, kai gegužė nusprendė pajuokauti ir pažerti sniego.

  Plačiau

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376