info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?

  Esu Viktorija, Emovents komandos narė, pro kurios akis neprasprūsta niekas (arba beveik niekas). Vakar renginyje susidūriau su tipine situacija. Ji tokia įprasta, kad tik gerai išsimiegojus po renginio, kilo mintis apie tai parašyti ir pasidalinti įžvalga.

 • (Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai(Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai

  Esu buvusi profesionali sportininkė. Mano vardas Viktorija, todėl ir žodis „Pergalė“ man visuomet turėjo ypatingą prasmę. Aš buvau iš tų, kur niekada nesupratau „tiesiog smagaus dalyvavimo“ principo. Jeigu jau sportuoti – tai iki kraujo skonio burnoje, jeigu laimėti – tai tik medalį (nesvarbu kokios spalvos, svarbiausia, ne medinį).

 • Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimaiUkmergės miesto šventėje – nauji atradimai

  Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.

 • Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau LietuvojeFutbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje

  Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms.

 • Komandos jėga – ne raumenyseKomandos jėga – ne raumenyse

  Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.  Įmonės vasaros šventėje dalyvavo vos keli vyrai, o komandų laukė tokie iššūkiai kaip pripučiamas stalo futbolas, kubo vertimas, švytuoklės kovos, estafetės ir loginės dėlionės.

 • Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!

  Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B. Būtent jo ir prireikė viename iš renginių, kai gegužė nusprendė pajuokauti ir pažerti sniego.

 • „Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę„Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę

  Vaikai pramogauja, tėveliai kantriai skaičiuoja bėgančias minutes? Tik ne „Birštonas ošia“ šventėje, kurią surengėme suvieniję jėgas su Birštono turizmo informacijos centru ir „Eglės“ sanatorija. Suaugusiems vis dar neįprasta, kad gigantiškos pripučiamos pramogos yra skirtos būtent jiems.

 • Renginys klientams: kada prasideda magija?Renginys klientams: kada prasideda magija?

  Šventės įmonės darbuotojams – įprastas reiškinys. Bendras renginys su klientais ar net konkurentais – iššūkis, kuriam ryžtasi ne visos įmonės. Vienus stabdo nežinia ar investicija atsipirks, kitus – originalių idėjų trūkumas, o treti tam paprasčiausiai nejaučia poreikio.    Tačiau mes jau ne kartą įsitikinome: būtent tokiuose renginiuose įvyksta tai, ką mes vadiname verslo magija.

 • Parolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubąParolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubą

  Versti kubą aklinoje tamsoje dar niekas nebandė, tačiau, kad tai įmanoma įrodė Lietuvos golbolo rinktinės nariai. Parolimpinėse žaidynėse varžovus tiesiog nušlavusios rinktinės žaidėjai dalyvavo Vilniaus miesto Sporto festivalyje. Neregiai ir silpnaregiai įrodė, kad negalia – ne kliūtis sportuoti ir pramogauti.

 • Ukmergėje – originalios sporto žaidynėsUkmergėje – originalios sporto žaidynės

  Ir mažuose miestuose gyvena aktyvūs žmonės. Tą įrodė „Sprinto Diena. #BeActive“ žaidynių dalyviai Ukmergėje. Išbandžiusieji 6 netradicines rungtis skubėjo skambinti apie šventę nežinantiems draugams, pažįstamiems ir kaimynams bei kvietė kartu pasivaržyti.

 • „Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos„Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos

  Kol Rio de Žaneire vyko olimpinės kovos, ne mažiau karšta ir Lietuvoje buvo. Net tris dienas prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ lankytojai galėjo išbandyti savo jėgas Vasaros žaidynėse. Daugiau kaip pusantro tūkstančio žmonių – suaugusiųjų ir vaikų išbandė netradicines pramogas.

 • Bendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungtiesBendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungties

  Vos du taškai – tiek „Hercules Trophy Vilnius 2016“ festivalio nugalėtojus, įmonės „Inreal“ komandą skyrė nuo antrąją vietą užėmusio „Diginet LT“ septyneto. Antrąjį kartą Lietuvoje vykusios tarptautinės įmonių sporto ir pramogų šventės dalyviai savo jėgas bandė net 12-koje unikalių rungčių.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376