info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • „Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus„Jokių kliučių!“ pamoka mušė lankomumo rekordus

  Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Sostinės Maironio progimnazijos moksleiviai net dvi dienas siautė neįprastoje kūno kultūros pamokoje „Jokių kliūčių!“. Jos metu jie rungtyniavo įveikinėdami gigantiškas pripučiamas kliūtis, kurios užpildė visą sporto salę.

 • Kaip mes kovojome už #laisvędūktiKaip mes kovojome už #laisvędūkti

  Prisidėję prie idėjų festivalio „Laisvės piknikas“, kartu su kitais renginio dalyviais įsikūrėme vaizdingoje Nemuno saloje. Į Emovents pramogų zoną kvietėme pasiausti ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius ir net senelius.  Vaikų raginti dūkti nereikia, o štai su suaugusiais reikėjo pasiderėti. Ar pavyko juos išjudinti ir kaip sekėsi mūsų kova už #laisvędūkti, galima pamatyti šiame video filmuke.

 • Emovents pramogos sostinės širdyjeEmovents pramogos sostinės širdyje

  Pirmąjį kartą Lietuvoje vyko Pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Jame dalyvavo geriausi sportininkai net iš 25 pasaulio šalių. Čempionato organizatoriai daug dėmesio skyrė ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Paskutinę varžybų dieną buvo įrengta „Emovents“ pramogų zona, kurioje galėjo siausti visi. Nors sportininkai varžybose atidavė daug jėgų, jų dar užteko ir išbandyti visas pramogas. Kaip jiems sekėsi galite pamatyti trumpame video siužete.

 • Karklės festivalio nurautastogių TOP 10Karklės festivalio nurautastogių TOP 10

  Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

 • Pirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmuPirmasis kartas paauglių stovykloje – su trenksmu

  Neseniai laikėme ypač atsakingą egzaminą – dalyvavome paauglių vasaros stovykloje. Kam yra tekę susidurti su 14-18 metų jaunuoliais žino, kad nustebinti šią kartą – ypač sunku. „Jų nesudominsi paprašęs pašokti ir paploti“, – juokiasi Veprių stovyklos Ukmergėje koordinatorė Svetlana Markevičienė. Štai kodėl ji dar prieš gerą pusmetį ima sukti galvą, kokias pramogas organizuoti stovyklautojams.

 • Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčioJūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio

  Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio. Neabejotinai, tai buvo viena įdomiausių patirčių mūsų komandos istorijoje.

 • Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?Ar nenoriu suaugusiųjų pasaulyje yra tikrai nenoriu?

  Esu Viktorija, Emovents komandos narė, pro kurios akis neprasprūsta niekas (arba beveik niekas). Vakar renginyje susidūriau su tipine situacija. Ji tokia įprasta, kad tik gerai išsimiegojus po renginio, kilo mintis apie tai parašyti ir pasidalinti įžvalga.

 • (Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai(Ne)tituluoti Olimpinės dienos Alytuje herojai

  Esu buvusi profesionali sportininkė. Mano vardas Viktorija, todėl ir žodis „Pergalė“ man visuomet turėjo ypatingą prasmę. Aš buvau iš tų, kur niekada nesupratau „tiesiog smagaus dalyvavimo“ principo. Jeigu jau sportuoti – tai iki kraujo skonio burnoje, jeigu laimėti – tai tik medalį (nesvarbu kokios spalvos, svarbiausia, ne medinį).

 • Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimaiUkmergės miesto šventėje – nauji atradimai

  Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.

 • Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau LietuvojeFutbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje

  Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms.

 • Komandos jėga – ne raumenyseKomandos jėga – ne raumenyse

  Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.  Įmonės vasaros šventėje dalyvavo vos keli vyrai, o komandų laukė tokie iššūkiai kaip pripučiamas stalo futbolas, kubo vertimas, švytuoklės kovos, estafetės ir loginės dėlionės.

 • Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!

  Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B. Būtent jo ir prireikė viename iš renginių, kai gegužė nusprendė pajuokauti ir pažerti sniego.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376