info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • „Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę„Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę

  Vaikai pramogauja, tėveliai kantriai skaičiuoja bėgančias minutes? Tik ne „Birštonas ošia“ šventėje, kurią surengėme suvieniję jėgas su Birštono turizmo informacijos centru ir „Eglės“ sanatorija. Suaugusiems vis dar neįprasta, kad gigantiškos pripučiamos pramogos yra skirtos būtent jiems.

 • Renginys klientams: kada prasideda magija?Renginys klientams: kada prasideda magija?

  Šventės įmonės darbuotojams – įprastas reiškinys. Bendras renginys su klientais ar net konkurentais – iššūkis, kuriam ryžtasi ne visos įmonės. Vienus stabdo nežinia ar investicija atsipirks, kitus – originalių idėjų trūkumas, o treti tam paprasčiausiai nejaučia poreikio.    Tačiau mes jau ne kartą įsitikinome: būtent tokiuose renginiuose įvyksta tai, ką mes vadiname verslo magija.

 • Parolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubąParolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubą

  Versti kubą aklinoje tamsoje dar niekas nebandė, tačiau, kad tai įmanoma įrodė Lietuvos golbolo rinktinės nariai. Parolimpinėse žaidynėse varžovus tiesiog nušlavusios rinktinės žaidėjai dalyvavo Vilniaus miesto Sporto festivalyje. Neregiai ir silpnaregiai įrodė, kad negalia – ne kliūtis sportuoti ir pramogauti.

 • Ukmergėje – originalios sporto žaidynėsUkmergėje – originalios sporto žaidynės

  Ir mažuose miestuose gyvena aktyvūs žmonės. Tą įrodė „Sprinto Diena. #BeActive“ žaidynių dalyviai Ukmergėje. Išbandžiusieji 6 netradicines rungtis skubėjo skambinti apie šventę nežinantiems draugams, pažįstamiems ir kaimynams bei kvietė kartu pasivaržyti.

 • „Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos„Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos

  Kol Rio de Žaneire vyko olimpinės kovos, ne mažiau karšta ir Lietuvoje buvo. Net tris dienas prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ lankytojai galėjo išbandyti savo jėgas Vasaros žaidynėse. Daugiau kaip pusantro tūkstančio žmonių – suaugusiųjų ir vaikų išbandė netradicines pramogas.

 • Bendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungtiesBendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungties

  Vos du taškai – tiek „Hercules Trophy Vilnius 2016“ festivalio nugalėtojus, įmonės „Inreal“ komandą skyrė nuo antrąją vietą užėmusio „Diginet LT“ septyneto. Antrąjį kartą Lietuvoje vykusios tarptautinės įmonių sporto ir pramogų šventės dalyviai savo jėgas bandė net 12-koje unikalių rungčių.

 • „Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo„Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo

  Nuo šiol aukščiausia vieta, kurioje vyko „Emovents“ pramogos – 77 metrai. Verslo centro „Vertas“ vasaros terasos atidarymo vakarėlio metu, šventės dalyviai pramogavo ant stogo. Vaišės, gera muzika ir smagūs žaidimai neleido pastate įsikūrusių įmonių darbuotojams nuobodžiauti.

 • Vilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordoVilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordo

  Per dvi minutes kuo daugiau kartų apversti milžinišką pripučiamą kubą. Tokį iššūkį priėmė Vilniaus regbio akademijos žaidėjų. Iš Belgijos į Lietuvą atvežti kubai jau turi savo rekordininkus. Vienos Belgijos regbio komandos keturi žaidėjai per dvi minutes pripučiamą kubą apvertė net 23 kartus.

 • Vaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovanaVaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovana

  Nauji įspūdžiai ir dėmesys – geriausia dovana. Ją Vilniaus vaikų globos namų auklėtiniams padovanojo policininkai, šauliai ir Lietuvos Didžiojo Gedimino štabo bataliono kariai. Vaikams „Sprinto Diena“ su pareigūnais ir kariais buvo ne tik ypatinga patirtis, bet ir gera galimybės pabendrauti, linksmai ir aktyviai praleisti laiką.

 • Žvaigždės metė iššūkį sprinteriamsŽvaigždės metė iššūkį sprinteriams

  „Mūsų strategija – išgąsdinti sprinterius“, – krutindamas ištreniruotus krūtinės raumenis grėsmingai šypsojosi reperis Ironvytas. Jis, kartu su aktoriumi Mindaugu Papinigiu, laidų vedėja Vlada Musvydaite ir „Mis Visata 2013“ dalyve, modeliu ir tinklaraštininke Simona Burbaite dalyvavo neįprastoje dvikovoje.

 • „Emovents“ komanda tapo Belgijos „ Hercules Trophy “ iššūkio nugalėtojais„Emovents“ komanda tapo Belgijos „ Hercules Trophy “ iššūkio nugalėtojais

  Iš 12 rungčių – 8 užtikrintos pergalės. Tokia sėkme didžiausiame pasaulyje įmonių sporto ir pramogų festivalyje „Hercules Trophy Belgija 2015“ džiaugėsi „Emovents“ komanda.

 • Pirmą kartą Lietuvoje įmonių komandos rungėsi dėl Heraklio trofėjausPirmą kartą Lietuvoje įmonių komandos rungėsi dėl Heraklio trofėjaus

  Nusimetę kostiumus ir palikę namuose kaklaraiščius, verslininkai pakilo į sporto mūšį. Europos Centro Golfo Klube pirmąjį kartą Lietuvoje vyko bendra įmonių sporto ir pramogų šventė „Hercules Trophy Vilnius 2015“.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376