info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau LietuvojeFutbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje2017 Gegužės 23 d.

  Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms.

  Plačiau
 • Komandos jėga – ne raumenyseKomandos jėga – ne raumenyse2017 Gegužės 15 d.

  Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.  Įmonės vasaros šventėje dalyvavo vos keli vyrai, o komandų laukė tokie iššūkiai kaip pripučiamas stalo futbolas, kubo vertimas, švytuoklės kovos, estafetės ir loginės dėlionės.

  Plačiau
 • Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!2017 Gegužės 10 d.

  Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B. Būtent jo ir prireikė viename iš renginių, kai gegužė nusprendė pajuokauti ir pažerti sniego.

  Plačiau
 • „Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę„Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę2017 Gegužės 9 d.

  Vaikai pramogauja, tėveliai kantriai skaičiuoja bėgančias minutes? Tik ne „Birštonas ošia“ šventėje, kurią surengėme suvieniję jėgas su Birštono turizmo informacijos centru ir „Eglės“ sanatorija. Suaugusiems vis dar neįprasta, kad gigantiškos pripučiamos pramogos yra skirtos būtent jiems.

  Plačiau
 • Renginys klientams: kada prasideda magija?Renginys klientams: kada prasideda magija?2017 Kovo 13 d.

  Šventės įmonės darbuotojams – įprastas reiškinys. Bendras renginys su klientais ar net konkurentais – iššūkis, kuriam ryžtasi ne visos įmonės. Vienus stabdo nežinia ar investicija atsipirks, kitus – originalių idėjų trūkumas, o treti tam paprasčiausiai nejaučia poreikio.    Tačiau mes jau ne kartą įsitikinome: būtent tokiuose renginiuose įvyksta tai, ką mes vadiname verslo magija.

  Plačiau
 • Parolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubąParolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubą2016 Rugsėjo 25 d.

  Versti kubą aklinoje tamsoje dar niekas nebandė, tačiau, kad tai įmanoma įrodė Lietuvos golbolo rinktinės nariai. Parolimpinėse žaidynėse varžovus tiesiog nušlavusios rinktinės žaidėjai dalyvavo Vilniaus miesto Sporto festivalyje. Neregiai ir silpnaregiai įrodė, kad negalia – ne kliūtis sportuoti ir pramogauti.

  Plačiau
 • Ukmergėje – originalios sporto žaidynėsUkmergėje – originalios sporto žaidynės2016 Rugsėjo 13 d.

  Ir mažuose miestuose gyvena aktyvūs žmonės. Tą įrodė „Sprinto Diena. #BeActive“ žaidynių dalyviai Ukmergėje. Išbandžiusieji 6 netradicines rungtis skubėjo skambinti apie šventę nežinantiems draugams, pažįstamiems ir kaimynams bei kvietė kartu pasivaržyti.

  Plačiau
 • „Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos„Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos2016 Rugpjūčio 22 d.

  Kol Rio de Žaneire vyko olimpinės kovos, ne mažiau karšta ir Lietuvoje buvo. Net tris dienas prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ lankytojai galėjo išbandyti savo jėgas Vasaros žaidynėse. Daugiau kaip pusantro tūkstančio žmonių – suaugusiųjų ir vaikų išbandė netradicines pramogas.

  Plačiau
 • Bendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungtiesBendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungties2016 Birželio 18 d.

  Vos du taškai – tiek „Hercules Trophy Vilnius 2016“ festivalio nugalėtojus, įmonės „Inreal“ komandą skyrė nuo antrąją vietą užėmusio „Diginet LT“ septyneto. Antrąjį kartą Lietuvoje vykusios tarptautinės įmonių sporto ir pramogų šventės dalyviai savo jėgas bandė net 12-koje unikalių rungčių.

  Plačiau
 • „Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo„Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo2016 Birželio 14 d.

  Nuo šiol aukščiausia vieta, kurioje vyko „Emovents“ pramogos – 77 metrai. Verslo centro „Vertas“ vasaros terasos atidarymo vakarėlio metu, šventės dalyviai pramogavo ant stogo. Vaišės, gera muzika ir smagūs žaidimai neleido pastate įsikūrusių įmonių darbuotojams nuobodžiauti.

  Plačiau
 • Vilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordoVilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordo2016 Gegužės 7 d.

  Per dvi minutes kuo daugiau kartų apversti milžinišką pripučiamą kubą. Tokį iššūkį priėmė Vilniaus regbio akademijos žaidėjų. Iš Belgijos į Lietuvą atvežti kubai jau turi savo rekordininkus. Vienos Belgijos regbio komandos keturi žaidėjai per dvi minutes pripučiamą kubą apvertė net 23 kartus.

  Plačiau
 • Vaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovanaVaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovana2016 Kovo 20 d.

  Nauji įspūdžiai ir dėmesys – geriausia dovana. Ją Vilniaus vaikų globos namų auklėtiniams padovanojo policininkai, šauliai ir Lietuvos Didžiojo Gedimino štabo bataliono kariai. Vaikams „Sprinto Diena“ su pareigūnais ir kariais buvo ne tik ypatinga patirtis, bet ir gera galimybės pabendrauti, linksmai ir aktyviai praleisti laiką.

  Plačiau

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376