info@emovents.lt+370 636 14376

Naujienos

 • „Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo„Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo

  Nuo šiol aukščiausia vieta, kurioje vyko „Emovents“ pramogos – 77 metrai. Verslo centro „Vertas“ vasaros terasos atidarymo vakarėlio metu, šventės dalyviai pramogavo ant stogo. Vaišės, gera muzika ir smagūs žaidimai neleido pastate įsikūrusių įmonių darbuotojams nuobodžiauti.

 • Vilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordoVilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordo

  Per dvi minutes kuo daugiau kartų apversti milžinišką pripučiamą kubą. Tokį iššūkį priėmė Vilniaus regbio akademijos žaidėjų. Iš Belgijos į Lietuvą atvežti kubai jau turi savo rekordininkus. Vienos Belgijos regbio komandos keturi žaidėjai per dvi minutes pripučiamą kubą apvertė net 23 kartus.

 • Vaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovanaVaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovana

  Nauji įspūdžiai ir dėmesys – geriausia dovana. Ją Vilniaus vaikų globos namų auklėtiniams padovanojo policininkai, šauliai ir Lietuvos Didžiojo Gedimino štabo bataliono kariai. Vaikams „Sprinto Diena“ su pareigūnais ir kariais buvo ne tik ypatinga patirtis, bet ir gera galimybės pabendrauti, linksmai ir aktyviai praleisti laiką.

 • Žvaigždės metė iššūkį sprinteriamsŽvaigždės metė iššūkį sprinteriams

  „Mūsų strategija – išgąsdinti sprinterius“, – krutindamas ištreniruotus krūtinės raumenis grėsmingai šypsojosi reperis Ironvytas. Jis, kartu su aktoriumi Mindaugu Papinigiu, laidų vedėja Vlada Musvydaite ir „Mis Visata 2013“ dalyve, modeliu ir tinklaraštininke Simona Burbaite dalyvavo neįprastoje dvikovoje.

 • „Emovents“ komanda tapo Belgijos „ Hercules Trophy “ iššūkio nugalėtojais„Emovents“ komanda tapo Belgijos „ Hercules Trophy “ iššūkio nugalėtojais

  Iš 12 rungčių – 8 užtikrintos pergalės. Tokia sėkme didžiausiame pasaulyje įmonių sporto ir pramogų festivalyje „Hercules Trophy Belgija 2015“ džiaugėsi „Emovents“ komanda.

 • Pirmą kartą Lietuvoje įmonių komandos rungėsi dėl Heraklio trofėjausPirmą kartą Lietuvoje įmonių komandos rungėsi dėl Heraklio trofėjaus

  Nusimetę kostiumus ir palikę namuose kaklaraiščius, verslininkai pakilo į sporto mūšį. Europos Centro Golfo Klube pirmąjį kartą Lietuvoje vyko bendra įmonių sporto ir pramogų šventė „Hercules Trophy Vilnius 2015“.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376