info@emovents.lt+370 636 14376

5 auksinės minutės – kaip suspėti?

Atgal 2018 Rugsėjo 24 d.

Ar turite ką pasiūlyti krepšinio žiūrovams? Šis klausimas nuskambėjo kaip avantiūra, į kurią nusprendėme nerti. Neseniai pas mus atkeliavo Krepšinio labirintas – pripučiama pramoga įvairaus amžiaus žmonėms.

Jos dalyvių tikslas – įveikti kliūtis ir įdėti kamuolį į krepšį. Įranga atrodo įspūdingai ir tinkama krepšinio sirgaliams, tačiau buvo vienas „bet“. Jos įrengimas: pastatymas, pripūtimas, o vėliau, pažaidus, išleidimas ir išnešimas – užtrunka. O krepšinio pertraukų reglamentas – 5 minutės ir nė sekunde ilgiau.

Mūsų komandos treniruotėmis tapo Lietuvos krepšinio rinktinių draugiškos rungtynės. Pirmąjį kartą Krepšinio labirinto pramoga užtruko kiek daugiau nei 6 minutes. Per ilgai! Taigi, komandos tikslas buvo maksimaliai gerinti ir sustyguoti pasirengimą, kad sugebėtume pramogą pabaigti laiku.

Egzaminas laukė per Lietuvos vyrų rinktinės ir Olandijos krepšininkų susitikimą. FIBA reglamentas skelbia – 5 minutės ir taškas. Paskelbta pertrauka. Į aikštelę lekia mūsų komanda, išvynioja Krepšinio labirintą, pritvirtina ventiliatorius, keliasdešimt sekundžių ir du žiūrvai iš salės pasiruošę iššūkiui. Po starto signalo bėga, lenda, lipa per kliūtis, deda į krepšį ir atgal. Nugalėtojas džiaugiasi, komanda atjungia elektros tiekimą ir labirintą skubiai traukia iš aikštės vidurio.

5 minutės. Suspėjo! Tiesa, komanda tikėjosi, kad galės atsipalaiduoti po įtempto darbo, tačiau įtemptos krepšinio rungtynės vis dar varinėjo adrenaliną kraujyje. Po dviejų pratęsimų džiaugėmės Lietuvos rinktinės pergale. O mūsų komanda – dvigubu pasiekimu. 5 minutės – naujas mūsų rekordas organizuojant Krepšinio labirinto pramogą.

Kas tokiau? Pastebėjome, kad iššūkiai sukelia alkį.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376