info@emovents.lt+370 636 14376

„Akropolio“ vasaros žaidynėse aktyviausios buvo šeimos

Atgal 2016 Rugpjūčio 22 d.

Kol Rio de Žaneire vyko olimpinės kovos, ne mažiau karšta ir Lietuvoje buvo. Net tris dienas prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ lankytojai galėjo išbandyti savo jėgas Vasaros žaidynėse. Daugiau kaip pusantro tūkstančio žmonių – suaugusiųjų ir vaikų išbandė netradicines pramogas.

Visi norintys buvo kviečiami burtis į komandas ir įveikti 36 metrų gigantišką pripučiamą kliūčių ruožą, dalyvauti batų raištelių rišimo bei kryžiukų ir nuliukų estafetėse.

Ramesnių pramogų mėgėjai varžėsi dėliodami medines dėliones, žaisdami disko golfą ar svaidydami regbio kamuolį. Vaikai, kiek širdis geidžia, galėjo siausti ant pripučiamo bokšto.

Pramogauti ir varžytis labiausiai buvo nusiteikusios šeimos. Iš pradžių suaugusieji atrodė kiek sutrikę. Įprasta, kad pripučiami atrakcionai dažniausiai yra skirti tik vaikams. Pramogas „Akropolio“ Vasaros žaidynių dalyviams suorganizavusios įmonės „Emovents“ vadovas Vytenis Benetis sako, kad Lietuvoje labai trūksta pramogų, kur suaugusieji ir vaikai galėtų aktyviai leisti laiką kartu.

„Didžioji dalis mūsų įrangos yra skirta suaugusiems. Daugeliui tai vis dar yra neįprasta. Pastebėjome, kad suaugę dažnai iš pradžių kuklinasi  ir drovisi išbandyti mūsų siūlomas veiklas, tačiau vos pabando – nebesustabdysi. Visi mėgsta žaisti – tiek suaugę, tiek vaikai. Mūsų tikslas – visiems suteikti kuo daugiau gerų emocijų“, – sako V.Benetis.

Aktyviausiai žaidynėse rungėsi šeimos su vaikais. Jiems tai buvo puiki galimybė užsiimti bendra veikla, kuri suteikė daug juoko, azarto ir buvo tikras geros nuotaikos užtaisas.

Kiekvienos rungties teisėjai fiksavo rezultatus, todėl, pasibaigus žaidynėms, buvo skelbiami jų rekordininkai, nugalėtojai ir prizininkai. Jiems atiteko prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ ir kitų rėmėjų prizai ir dovanos.

Daugiau nuotraukų galite išvysti Emovents Facebook nuotraukų galerijoje

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376