info@emovents.lt+370 636 14376

Bendroje įmonių šventėje „Hercules Trophy Vilnius 2016“ – kova iki paskutinės rungties

Atgal 2016 Birželio 18 d.

Vos du taškai – tiek „Hercules Trophy Vilnius 2016“ festivalio nugalėtojus, įmonės „Inreal“ komandą skyrė nuo antrąją vietą užėmusio „Diginet LT“ septyneto. Antrąjį kartą Lietuvoje vykusios tarptautinės įmonių sporto ir pramogų šventės dalyviai savo jėgas bandė net 12-koje unikalių rungčių.

Komandos turėjo įveikti 36 metrų pripučiamą kliūčių ruožą, kuo daugiau kartų apversti milžinišką kubą, varžėsi pripučiamo stalo futbolo ir burbulų futbolo turnyruose, konstravo plaustą, dalyvavo irklenčių ir batų raištelių rišimo estafetėse. Drąsiausi kopė į „Montis Magia“ sienelę, varžėsi riedžių lenktynėse ir Šaulių iššūkyje.

Ramesnių pramogų mėgėjai dėliojo medinę dėlionę ir varžėsi mini golfo rungtyse. Įmonių vadovai dėl nugalėtojų vardo rungėsi VIP petankės turnyre.

Heraklio miestelyje buvo įsikūrusi ir „Eglės“ sanatorijos oazė, kurioje visi norintys galėjo atgauti jėgas ir pasimėgauti specialistų atliekamais masažais. O jų tikrai reikėjo rungtyse jėgų ir gerų emocijų negailinčioms komandoms. Po visą dieną trukusių išbandymų paaiškėjo šių metų geriausieji.

„Hercules Trophy Vilnius 2016“ nugalėtojais ir prizininkais tapo:

  1. UAB „Inreal“ 224 taškai
  2. UAB „Diginet LT“ 222 taškai
  3. UAB „NRD“ 220 taškų
  • ŠAUNIAUSIA KOMANDA, surinkusi daugiausiai balsų interneto balsavime, tapo UAB Saugos tarnyba „Argus“ .
  • GUDRIAUSIA KOMANDA, greičiausiai teisingai išsprendusi loginę užduotį, buvo nominuota UAB „NRD“
  • RYŠKIAUSIA KOMANDA, kuri, fotografų ir operatorių nuomone, originaliausiai pasipuošė ir išsiskyrė iš kitų – AB „Eglės“ sanatorija
  • VADOVŲ PETANKĖS TURNYRO nugalėtoju tapo Laurynas Ūselis iš UAB „Ergolain projektai“. Antrąją vietą užėmė UAB „ECE Projektmanagement Vilnius“ atstovės Inga Navickaitė ir Larisa Lučun. Trečiąja vieta džiaugėsi Šaulių sąjungos 10 rinktinės nariai Karolis Urbelionis ir Tomas Grabauskas.

SVEIKINAME!

Daugiau nuotraukų „Hercules Trophy Vilnius 2016“ Facebook albume.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376