info@emovents.lt+370 636 14376

Bijote lietaus? Gerai, gausite sniego!

Atgal 2017 Gegužės 10 d.

Kas bus, jeigu lis? Tai klausimas, be kurio neapsieina nei vienas pokalbis su klientu. Atsakymas dažniausiai būna labai paprastas: „Čia lietūs lyja, čia Lietuva“. Suprasdami, kad blogas oras gadina ne tik nuotaiką, bet ir renginio koncepciją, visuomet turime paruošę planą B. Būtent jo ir prireikė viename iš renginių, kai gegužė nusprendė pajuokauti ir pažerti sniego.

Reikėjo matyti projekto vadovės Aurelijos veidą, kai telefono ekrane prognozė keisdavosi kas 15 minučių. Kol komanda nuvyko į renginio vietą snigo, švietė saulė, lijo, vėl švietė saulė, snigo ir vėl saulė tirpdė sniegą. Suplanuotos 6 pramogos pakibo ant plauko, nes pripučiamos įrangos naudoti lyjant, o tuo labiau sningant – nerekomenduojama.

Tačiau tai jau ne pirmas kartas, kai pavasaris mums krečia pokštus. Atvežę į Lietuvą pirmąjį pramogų ir sporto festivalį „Hercules Trophy“, likus savaitei iki jo, džiūgavome, koks puikus oras. Trumpos rankovės, ore tvyrantis šašlykų kvapas – tobulas laikas šventei. Tačiau jau po savaitės stovėjome Europos centro golfo klube su žieminėmis striukėmis, o termometro stulpelis rodė varganus tris laipsnius.

Dalyviai atrodė gerokai sušalę, tačiau mūsų pramogos buvo laiku ir vietoje. Jau po pirmųjų rungčių daugelis ėmė lukštentis iš savo drabužių ir šviesti raudonais, įkaitusiais skruostais.

TV3 vasaros šventėje pylė kaip iš kibiro. Pasipuošę spalvingais lietpalčiais dalyviai drąsiai sukdavo rungties link ir kaip vaikai džiaugėsi nuotykiu. Pripučiamos įrangos taip ir nepanaudojome, tačiau palapinėje vyko ne mažiau azartiški iššūkiai.

Visiems, kuriuos gąsdina blogas oras, primename paprastą tiesą. Svarbiausia – ne oras, o nusiteikimas. Mes įsitikinome, kad net ir sningant gegužės mėnesį galima smagiai pašėlti. Be to, net jei ne viskas vyksta pagal planą – galima rasti kūrybingų sprendimų.

Vieną iš jų pavadinome „Lietus Lietuvoj“ – tai smagios, azartiškos ir įtraukiančios komandinės užduotys, kurias galima organizuoti po stogu. O taip žaidžiant ir gero oro galima sulaukti. Pamatęs, kad jo triukai neveikia, oras dažnai praranda budrumą.

Taigi, vos tik saulė kyšt – kyla pripučiami kalneliai, nusidriekia bėgtraukis ir ridenasi kubas. Įrangai pripūsti užtenka vos kelių minučių. Sušalusiems šventės dalyviams tik to ir tereikia. Liejasi emocijos, šyla galūnės ir blogo oro kaip nebūta. Na beveik. Paskui vėl snigo. 10 kartą. Bet smagu – bus ką prisiminti.

Tik Aurelija vis dar džiovina šlapius batus ir suka galvą – gal vasaros renginiams verta pasiruošti ir dar vieną plano B paketą – „Apšerkšniję mūsų vasaros“?

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376