info@emovents.lt+370 636 14376

„Birštonas ošia“ šventėje – legali proga grįžti į vaikystę

Atgal 2017 Gegužės 9 d.

Vaikai pramogauja, tėveliai kantriai skaičiuoja bėgančias minutes? Tik ne „Birštonas ošia“ šventėje, kurią surengėme suvieniję jėgas su Birštono turizmo informacijos centru ir „Eglės“ sanatorija. Suaugusiems vis dar neįprasta, kad gigantiškos pripučiamos pramogos yra skirtos būtent jiems.

Mūsų įrengtoje pramogų zonoje suaugusieji turėjo legalią progą sugrįžti į vaikystę. Vaikams taip pat buvo smagu siausti kartu su tėveliais ar net seneliais. Štai kodėl šventėje pagalvių mūšis, bėgtraukio lenktynės, eliminatoriaus, švytuoklės kovos ir kubo vartymas buvo populiaresni nei saldainių kioskai.

Aktyviai bendruomenės iniciatyvose veikiančios „Eglės“ sanatorijos vadovas Artūras Salda džiaugėsi, kad pasirinkta šventės kryptis pasiteisino. Tokios pat, suaugusiems ir vaikams skirtos aktyvios pramogos su konkursais ir apdovanojimais, „Eglės“ sanatorijos teritorijoje bus įrengtos ir Druskininkuose.

„Dabar populiaru kalbėti apie tai, kad žmonės per daug laiko praleidžia prie kompiuterių, mažai juda, nesilaiko sveiko gyvenimo principų. Surengėme aktyvią šventę ir matome visai kitą vaizdą – žmonės noriai juda, leidžia laiką gryname ore su šeimos nariais, kultūringai bendrauja ir pramogauja. Matome, kad įdomios, netradicinės ir smagios sveikatingumo iniciatyvos žmonių nepalieka abejingais“, – po šventės kalbėjo A.Salda.

Pasak „Eglės“ sanatorijos vadovo, tokio tipo renginiai galėtų būti sėkmingo verslo ir savivaldybių bendradarbiavimo pavyzdys ir kitiems miestams, ne tik kurortams. Didmiesčių gyventojai turi didesnį pramogų pasirinkimą, o štai mažesniuose miesteliuose, trūksta kokybiškų, įvairaus amžiaus žmonėms pritaikytų ir visiems prieinamų pramogų.

Viena iš renginio iniciatorių, Birštono turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė sako, kad pagrindinis šventės tikslas buvo rasti būdą, kaip į ją pritraukti kuo įvairesnio amžiaus žmones ir užimti juos aktyviomis, įtraukiančiomis veiklomis.

„Kurorto gyventojai yra išlepinti pramogų ir renginių gausos, todėl išmoko atsirinkti, kur įdomu ir verta dalyvauti, o kada geriau likti namuose. Pavyzdžiui, Birštone vadinamieji popso renginiai yra visiškai nepopuliarūs. Tai verčia organizatorius pasitempti ir sugalvoti pramogų, kurios sudomintų ir įtrauktų. Džiaugiamės, kad mūsų pasirinkimas buvo teisingas“, – sako R.Kapačinskaitė.

„Emovents“ vadovas Vytenis Benetis  pastebi, kad suaugusieji labai dažnai gėdijasi ir nedrįsta žaisti. Tačiau tie, kurie išdrįsta, pripažįsta, kad tai buvo viena smagiausių ir labiausiai atpalaiduojančių patirčių.

„Visiems žmonėms reikia judėjimo, nes tokia yra mūsų fiziologija. Mūsų pagrindinis tikslas ir siekis yra, kad judėti būtų įdomu. Pramogų, kai suaugusieji gali siausti kartu su vaikais nėra tiek ir daug. Tokios veiklos yra ne tik smagios, bet yra puiki galimybė stiprinti tėvų ir vaikų tarpusavio santykius“ – įsitikinęs V.Benetis.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376