info@emovents.lt+370 636 14376

„Emovents“ komanda tapo Belgijos „ Hercules Trophy “ iššūkio nugalėtojais

Atgal 2015 Birželio 27 d.

Iš 12 rungčių – 8 užtikrintos pergalės. Tokia sėkme didžiausiame pasaulyje įmonių sporto ir pramogų festivalyje „Hercules Trophy Belgija 2015“ džiaugėsi „Emovents“ komanda.

Hercules Trophy“ iššūkiai pasaulyje vyksta jau 16 metų. Jie unikalūs tuo, kad varžybos yra skirtos įmonių komandoms, kurias sudaro 7 žmonės. Per dieną dalyviams reikia įveikti net 12 originalių ir daugeliui – neįprastų rungčių.

Šįkart komandos rungėsi įspūdingame kliūčių ruože, kopė į 6 metrų aukščio stulpus, statė plaustą, lenktyniavo ant irklenčių, keitė tikro formulės automobilio ratus, lenktyniavo putų ruože, kartingų trasoje, varžėsi prie stalo futbolo stalų, vartė pripučiamą kubą, žaidė pripučiamų kamuolių futbolą, traukė sunkvežimį ir siekė greičio rekordų specialiai renginiui sukonstruotoje bobslėjaus trasoje.

Lietuvių komanda į Belgiją vyko ne tik rungtis, bet ir pasisemti patirties. Šiemet Vilniuje vyko pirmasis „Hercules Trophy Vilnius 2015“ iššūkis, netrukus prasidės pasiruošimas ir antrajai sporto ir pramogų fiestai. Į Lietuvą renginį atvežusios komandos tikslas – surengti laukiamiausią metų įmonių sporto ir pramogų šventę.

„Mes įsitikinome – toks renginio formatas yra unikalus. Tai, kas vyko Belgijoje – nenusakoma žodžiais. Nežinau ar kada yra tekę dalyvauti geresniame komandos formavimo renginyje. Tiek emocijų, tiek azarto ir geros nuotaikos jau seniai buvome patyrę. Mūsų tikslas – visa tai ir dar gariau padaryti ir Lietuvoje“, – kalbėjo „Emovents“ komandos kapitonas Vytenis Benetis.

Didžiausią įspūdį lietuviams paliko bobslėjaus trasa, smagiausia buvo rungtis putų čiuožykloje. Labiausiai lietuvių komanda belgus nustebino sunkvežimio tempimo rungtyje. Komanda, kurią sudarė trys vyrai ir dvi merginos, vos dviem šimtosiomis sekundėmis atsiliko nuo sunkvežimį traukusių penkių augalotų vyrų.

Po visą dieną trukusio iššūkio vakare vyko bendras vakarėlis su vienais geriausių Belgijos didžėjų. Iš viso „Hercules Trophy“ fiesta vyko net 3 dienas, varžybose rungėsi daugiau nei 500 įmonių komandų.

Daugiau renginio nuotraukų Hercules Trophy Belgium tinklapyje.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376