info@emovents.lt+370 636 14376

„Emovents“ pramogos – ant dangoraižio stogo

Atgal 2016 Birželio 14 d.

Nuo šiol aukščiausia vieta, kurioje vyko „Emovents“ pramogos – 77 metrai. Verslo centro „Vertas“ vasaros terasos atidarymo vakarėlio metu, šventės dalyviai pramogavo ant stogo. Vaišės, gera muzika ir smagūs žaidimai neleido pastate įsikūrusių įmonių darbuotojams nuobodžiauti.

„Emovents“ ant „Vertas“ terasos suorganizavo dvejas estafetes. Į komandas susibūrę kolegos galėjo pasivaržyti batų raištelių rišimo estafetėje ir dėliodami medinę dėlionę.

Batų raištelių rišimo rungtis labiausiai sekėsi moterims, tačiau į ją aktyviai įsitraukė ir vyrai. Dėlionės rekordą kai kurie dalyviai bandė gerinti net kelis kartus. Geriausiai pasirodžiusios komandos buvo apdovanotos specialiais prizais.

„Emovents“ komanda visuomet stengiasi ieškoti originalių sprendimų, kuriuos siūlo netradicinių pramogų ieškantiems klientams. To paties verslo centro darbuotojai pietų pertraukėlės metu turėjo galimybę išbandyti jėgas versdami gigantišką pripučiamą kubą.

Įspūdingas pripučiamas, 3 x 3 x 3 metrų atrakcionas buvo pastatytas skverelyje priešais verslo centrą „Vertas“. Įmonių darbuotojai, susibūrę į komandas po keturis, būreliais rinkosi išbandyti netikėtos pramogos.

Reginys įspūdį paliko ir automobilių vairuotojams. Judrioje sankryžoje, kurioje baigiantis darbo laikui prasideda spūstys, jos dar šiek tiek padidėjo. Į milžinišką kubą vartančius žmones užsižiūrėję automobilių vairuotojai tiesiog nepastebėdavo, kada užsidega žalias šviesoforo signalas.

Neišdrįsę patys išbandyti pramogos kai kurie darbuotojai smalsavo išėję į pastato balkonus. Jie, kaip ir kubą vartantys dalyviai, negalėjo paslėpti šypsenų.

„Emovents“ vadovas Vytenis Benetis sako, kad tokios staigmenos darbuotojams gali būti trumpa, tačiau itin veiksminga komandos formavimo praktika. Į komandas susibūrę kolegos turi galimybę suvienyti jėgas ir veikti kaip komanda.

„Ne kartą įsitikinome, kad tokia komandos formavimo ir stiprinimo praktika yra labai efektyvi. Pirma – tai nėra nuobodūs mokymai, antra – kolegų ryšys tvirtėja per teigiamas emocijas ir unikalią patirtį“, – sako V. Benetis.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376