info@emovents.lt+370 636 14376

Futbolo stadiono dydžio pramogų zona – jau Lietuvoje

Atgal 2017 Gegužės 23 d.

Katė maiše – taip būtų galima pavadinti renginį, į kurį sukvietėme smalsius vilniečius. Tik 100 laimingųjų išbandė analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse neturinčią pramogą – futbolo stadiono dydžio pripučiamų pramogų zoną įvairaus amžiaus žmonėms.

Nei vienas avantiūros dalyvis iš anksto nežinojo, kur bus vežamas specialiu autobusu. Strategiją, pramogą iki paskutinės minutės laikyti paslaptyje, pasirinkome neatsitiktinai. Taip siekėme maksimaliai nustebinti nuotykiams pasiryžusius renginio dalyvius.

„Pristatėme pramogą, kuri kol kas neturi analogų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, todėl mums buvo labai smalsu pamatyti ir užfiksuoti pirmąsias reakcijas. Ir jos iš tiesų pranoko mūsų lūkesčius. Mes jau seniai vienoje vietoje nebuvome matę tiek pašėlusių ir siausti nusiteikusių įvairaus amžiaus žmonių“, – sako Emovents vadovas Vytenis Benetis.

Gamtos apsuptyje, Europos centro golfo klube, vienai dienai įrengta pramogų zona nepaliko abejingų. Pirmieji pramogą išbandę dalyviai siautė tarsi grįžę atgal į vaikystę.

„Kai buvo sukurtas projekto maketas, mes net patys negalėjome įsivaizduoti, kaip visa tai atrodys realybėje. Pramogų zoną pradėjome įrenginėti šeštą valandą ryto ir kai pamatėme, koks miestas iškilo, patiems užgniaužė kvapą. Norėjosi pulti ir kuo greičiau viską išbandyti“, – šypsojosi V.Benetis.

Vienas pripučiamas pramogas įsigijome iš savo partnerių, kitų dizainą kūrėme patys. Visos jos yra pritaikytos suaugusiems žmonėms, tačiau, prižiūrimi suaugusių, erdvėje gali pramogauti ir vaikai.

„Lietuvoje labai trūksta pramogų, kurios būtų universalios, skirtos tiek mažiems, tiek dideliems. Nors daugelis suaugusiųjų kartais vertina skeptiškai, gėdijasi siausti, tačiau užtenka tik pabandyti ir visas susikaustymas dingsta. Tikriausiai yra tiesa, kad kiekviename iš mūsų gyvena po mažą vaiką, kuris visada nori žaisti“, – sako V.Benetis.

Pripučiamų pramogų zona yra mobili, todėl gali iškilti bet kurioje vietoje. Ji gali būti eksploatuojama visa arba, priklausomai nuo poreikio, skaidoma dalimis. Jos užimama erdvė yra apie 3000 kvadratinių metrų – panašiai tokio dydžio yra futbolo stadionas.

„Emovents“ pramogų zoną sudaro 14 skirtingų pramogų, tokių kaip 120 metrų Linksmieji kalneliai, 7 metrų aukščio Drąsos bokštas, daug gerų emocijų sukeliantis Eliminatorius, Bėgdraukis, Kubas. Zonoje galima žaisti ir netradicinius komandinius žaidimus: Burbulų futbolą, Stalo futbolą, Pašėlusį krepšinį ir kitus.

Artimiausiu metu „Emovents“ pramogų zona išdygs birželio 3 dieną Alytuje, Olimpinio festivalio metu.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376