info@emovents.lt+370 636 14376

Įmonių vasaros šventėse – azartiški žaidimai ir futbolo čempionato atgarsiai

Atgal 2018 Liepos 10 d.

Vasara renginių organizatoriams – pats darbų įkarštis. Ne išimtis ir mūsų komanda – dėl palankių orų šiemet švenčių sezonas prasidėjo ypač anksti. Tiems, kas dar tik ruošiasi švęsti arba suka galvas ką galima įdomaus nuveikti, dalinamės jau išbandytomis ir pasiteisinusiomis idėjomis.

Vasaros topas – futbolas

Ir tikriausiai – ne atsitiktinai. Rusijoje vykstantis Pasaulio futbolo čempionatas įtraukė ir įmonių kolektyvus. Dažname  biure vyksta totalizatoriais, kolegos renkasi kartu žiūrėti varžybų. Todėl ir vasaros šventėse futbolo tematika – ypač populiari.

Vienas labiausiai graibstomų mūsų siūlomų formatų – ,,Orogolo turnyras“. Jo dalyviai ne tik varžosi smagiame pripučiamo stalo futbolo čempionate, bet ir kovoja papildomose 4-6 rungtyse. Bėgtraukis, kovos ringas, batų raištelių estafetė, regbio kamuolio svaidymas, dėlionės, kubas ir daugelis kitų pramogų įmonės vasaros renginį paverčia tikra futbolo fiesta.

Šis šventės formatas yra labai universalus, nes tinka įvairaus fizinio pasirengimo ir pomėgių žmonėms. Žaisti pripučiamą stalo futbolą gali net ir tie, kurie nemoka varytis kamuolio. Čia vyrai ir moterys varžosi kaip lygiaverčiai varžovai, todėl turnyras tinka miršiems kolektyvams.

Orogolo turnyrą paįvairina ir įtraukiančios loginės užduotys, kurios yra autorinės – parengtos mūsų komandos.

Į kosmosą!

Ne kartą išbandytą „Misiją Marsą“, šiemet papildė ir naujas simuliacinis žaidimas „Ubikas“. Pagal amerikiečių fantasto romano motyvus sukurtas žaidimas suteikia dalyviams netikėtų išbandymų. Pramogos dalyvių tikslas – kuo geriau įvykdyti misijas ir laimėti Auksinį kontraktą.

Dalyviams reikia įveikti fizinius ir loginius iššūkius, taip pat komandinius išbandymus. Šių žaidimų istorija įtraukia, žaidėjai ima tapatintis su herojais, kurių tikslas – išlikti kosmoso platybėse.

Aktyvūs iššūkiai

Turintys iš anksto suplanuotus renginius, iš mūsų katalogo renkasi pramogas, kurias pritaiko pagal numatytą tematiką. Turime įvairiausios įrangos smagioms dvikovoms, komandiniams žaidimams ar individualiems iššūkiams. Komandos noriai naudojasi mūsų teisėjų paslaugomis, kurie organizuoja veiklas, skaičiuoja rezultatus, fiksuoja rekordus.

Klasika tampantis „Dvylika“

Tai mūsų autorinis žaidimas, gimęs kaip maištas prieš įprastus ,,Protų mūšius”. Žaidžiant ,,Dvylika” nereikia specialių žinių ar būti moksliuku. Tai – ypač komandinis iššūkis, kuriame labai svarbus kiekvieno dalyvio indėlis. Žaidėjams tenka įveikti 12 užduočių pasitelkiant regą, klausą, uoslę, skonį ir net šeštąjį jausmą.

Žaidimas neprailgsta, nes kiekviena užduotis yra skirtingo tipo. Žaidžiant „Dvylika“ netrūksta ne tik azarto, bet ir geros nuotaikos. Tai puiki veikla tiems, kurie nori smagaus ir azartiško laiko su komanda.

Taisykles laužantis „Pirk karvę!”

Žaisdami šį žaidimą atsipalaiduoja ir pralinksmėja net patys rimčiausi komandos nariai. Ne visi išdrįsta žaisti, nes nežino ko tikėtis, todėl pasirenka „saugesnį“ „Dvylika“. Tačiau, visi, kurie išdrįsta surizikuoti ir „pirkti karvę“ vienbalsiai tikina, kad tai buvo labai smagi patirtis. Daug juoko, netikėtai atsiskleidusių kolegų ir pokštų, kurie dar ilgai lydi į biurus sugrįžusias komandas – dar neturėjome nusivylusių žaidimu „Pirk karvę!”.

Šviežias, kaip medus ,,Avilys”

Tai – mūsų sezono naujiena. Žaidimas ,,Avilys” ypač tinka labai didelėms komandoms, kurios nori ne tik pasivaržyti, bet ir smagiai praleisti laiką. Jo užduotys nesudėtingos, tačiau labai tinkamos komandoms. Dalyviai ne tik geriau pažįsta vienas kitą, susibendrauja, bet ir pasilinksmina siekdami bendro tikslo.

Roges ruošia vasarą

Jau yra įmonių, kurios pradeda ruoštis žiemos sezonui ir didžiosioms žiemos šventėms. Nors daugeliui atrodo, kad dar anksti, iš tiesų tokios įmonės laimi daugiausiai – jos gauna didžiausią pasiūlą ir geriausią kainą. Taigi, ne veltui liaudies išmintis sako – roges reikia ruošti vasarą.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376