info@emovents.lt+370 636 14376

Jūros šventėje – pramogos iki vidurnakčio

Atgal 2017 Rugpjūčio 1 d.

Linksmybių audra. Taip galime pavadinti tris dienas ir naktis, kurias praleidome Jūros šventėje. Iš specialiai šiam įspūdingam renginiui pritaikytos „Emovents“ pramogų zonos žmonių neišvydavo net ir danguje pakibęs mėnulis. Įjungę prožektorius leidome visiems norintiems dūkti iki pat vidurnakčio. Neabejotinai, tai buvo viena įdomiausių patirčių mūsų komandos istorijoje.

Netradicinė vieta

Norėdami įrengti pramogų zoną kiek netikėtoje erdvėje – šalia Kruizinių laivų terminalo, turėjome pasukti galvas, kaip viską sutalpinti. Nors teko paieškoti sprendimų, vieta pateisino lūkesčius. Šalia stūksantys laivai ir kranai tapo puikiomis dekoracijomis.

Pripučiamos pramogos – visiems

Vaikai pramogauja, tėvai nuobodžiauja? Tik ne „Emovents“ pramogų zonoje. Nors Lietuvoje daug kam neįprasta, ant mūsų pripučiamų pramogų visiškai saugu pramogauti žmonėms nuo 2 iki 99 metų amžiaus. O ką daryti šimtamečiams? Jei tik toks ar tokia būtų atsiradęs – būtumėme leidę siausti į valias!

Draugiška kaina

Laikomės taisyklės, kad pramogauti turi būti ne tik smagu, bet ir prieinama visiems. Nusipirkę bilietą pramogų zonos lankytojai galėjo visą valandą siausti visoje pramogų zonoje – kur tik širdis geidžia.

Skirtingos veiklos

Pasirinkimas buvo išties nemažas: 70 metrų ilgio kliūčių ruožas „Linksmieji kalneliai“, 6 metrų aukščio „Drąsos bokštas“, klastingasis „Eliminatorius“, nuolat verdantis „Burbuliatorius“, vaikų magnetai „Švytuoklė“ ir „Bokštas“. Čia veiklos rado paties įvairiausio amžiaus ir pomėgių žmonės.

Energijos liejykla

„Ačiū!” – suokalbiškai šypsodamiesi tėvai dėkojo, kad pavyko iškrauti jų atžalų energijos baterijas. Buvo ir tokių, kurie kitą rytą atėjo vėl ir pasakojo, kad tai buvo ramiausia naktis, kokią prisimena nuo tada, kai šeimoje atsirado vaikų.

 „Šypsenotas“ personalas

Taip mūsų komandos narius pavadino vieni iš lankytojų. Gavome daug komplimentų už tai, kad mūsų personalą puošia ne sportinės kelnės su trimis juostelėmis ir per pilvą perjuostos rankinės, o tvarkingi raudoni marškinėliai, kepurėlės bei plačios šypsenos.

Pagalbos ranka

Kartais būna taip, kad net ir linksminantis ar siaučiant reikia pagalbos. Mažesni vaikai labai nori viską išbandyti, tačiau bijo ar neužtenka jėgų. Jiems visuomet buvome pasiruošę skubėti į pagalbą. Kelis komandos narius įkurdinome sunkiauskiai vaikams įveikiamose vietose, iš kurių jie tiesė pagalbos rankas.

Džiaugsmo burbulai

Esame dėkingi savo draugams „Vishy“, kurie pirmam tūkstančiui „Emovents“ pramogų zonos lankytojų įteikė dovanų – „Fresh Bubbles“ gėrimų skardines.

Mediniai takeliai

Įrenginėjant pramogų zoną netikėtose erdvėse visada kyla galvosūkių, kaip išspręsti tam tikrus iššūkius. Mums labai trūko tvarkingų takelių ir poilsio zonų, todėl džiaugiamės, kad pagalbos ranką ištiesė „Baltic Pallets“. Šios įmonės dėka medinės paletės virto takeliais ir poilsio stotelėmis.

Vienas grąžintas bilietas

Mano sūnui čia nėra čia ką veikti! Taip pasakė vienintelė trimečio mama, kuriai grąžinome pinigus už lūkesčio neatitikusią pramogą. Tiesa, nors moters vaikui nebuvo ką veikti, pačiai mamai veiklos užteko per akis – ilgiau nei 10 minučių gaudyti savo sūnų, su šypsena nuo ausies iki ausies lakstantį po milžinišką kliūčių ruožą.

Tonos džiaugsmo

Fantastiškas jausmas būti tokių linksmybių liudininkais. Tiek pozityviai nusiteikusių, atsipalaidavusių ir siaučiančių žmonių išjudintų tikriausiai net ir kiečiausią akmenį. Juokavome, kad visos, kartu su pramogų zonos lankytojais išgyventos akimirkos – kaip narkotikai. Kartą patyręs, to jausmo nori vėl ir vėl. Todėl nesakome viso gero, sakome: iki kitų pasimatymų!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376