info@emovents.lt+370 636 14376

Kaip surengti įsimintiną sporto šventę?

Atgal 2019 Sausio 18 d.

Kai pabosta tradicinių sporto šakų turnyrai, o kolektyvas nėra superatletų būrys – visuomet pasiteisina „Orogolo“ turnyras. Čia lygūs visi – ir vyrai, ir moterys, o azarto – ne mažiau, nei tikruose čempionatuose.

Šiemet startavome su atnaujintu „Orogolo“ formatu, kuriame – dar daugiau iššūkių ne tik judriems, bet ir mėgstantiems pasukti galvą. Į žaidimų su pripučiamais batutais programą įtraukėme komandos formavimo veiklų, taip pat originalių, autorinių loginių užduočių.

Kaip vyksta „Orogolo“ turnyras?

Žaidėjus paskirstome į skirtingas komandas, kurios susiduria su pirmaisiais iššūkiais: vėliavos gamyba, komandos įvaizdžio kūrimu ir vienijimusi per užduotis.

Paprastai jų laukia aštuonios rungtys, kurios vyksta vienu metu, todėl nei viena komanda nenuobodžiauja. Dalyviai varžosi, teisėjai fiksuoja rezultatus.

Žaidimas sukasi aplink pripučiamo stalo futbolo dvikovas. Žaidėjai paprastai žaidžia po 2 ar 3 turus, o kad nebūtų monotoniška, „Orogolo“ turnyras papildytas ir kitomis ypač azartiškomis rungtimis: kubo vertimu, begtraukiu, dėlionėmis, smigolu, regbio kamuolio svaidymu, loginiais galvosūkiais ir pan.

Visos žaidėjų pastangos fiksuojamos teisėjų lapuose, taigi – laimi vieningiausia komanda, kuriai geriausiai sekėsi įveikti visas rungtis.

Ko reikia, kad jis įvyktų?

Jums reikia tik suburti dalyvius ir apsispręsti dėl vietos. Visa kita yra mūsų rūpestis. Iš patirties galime pasakyti, kad „Orogolo“ žaidynėse nuobodžiaujančių niekada nebūna. Net ir tie, kurie dėl kokių nors priežasčių negali aktyviai judėti, savo komandai padeda iššūkiuose, kuriuose nereikia fizinės jėgos.

Vaikai auga žaisdami ant pripučiamų batutų, tačiau daugeliui suaugusių žmonių jie yra pramoga, kuri yra nauja ir nepatirta. Nors iš pradžių daugeliui būna nedrąsu išbandyti pripučiamas pramogas, tačiau vos supratę, kaip tai smagu, „Orogolo“ turnyro dalyviai atsipalaiduoja ir nuoširdžiai ima siausti, mėgautis žaidimais ir pramogomis.

Po tokių iššūkių gera nuotaika – garantuota. Ir tai atsispindi dalyvių veiduose. Dėkojame UAB „Vilneda“ komandai, kuri mumis pasitiki jau ne pirmus metus ir atidarė mūsų 2019 metų „Orogolo“ sezoną!

Praktiški patarimai

Net jeigu nesinaudosite mūsų paslaugomis, galbūt kai kurie patarimai, kaip suorganizuoti sporto šventę, bus naudingi ir Jums.

  • Jeigu planuojate sporto šventę ir esate iš didžiųjų Lietuvos miestų, salių pasidairykite kiek atokiau nuo savo miesto. Paprastai regionai turi puikių vietų už tokias priimtinas kainas, kad Jums apsimoka kolektyvą nuvežti ir parvežti, taip pat, susitarus su vietiniais maitintojais, suorganizuoti visai neprastas vaišes.
  • Keliaudami kartu į šventę ir iš jos dalyviai sukuria papildomų patirčių kartu. Tai – irgi puikus ir pakankamai paprastas komandos stiprinimo būdas.
  • Komandas geriau suburti atsitiktiniu būdu, tuomet yra didesnė tikimybė, kad geriau vienas kitą pažins žmonės, kurie, galbūt, turėdami pasirinkimą, niekada nesirinktų vienas kito į komandą.
  • Į tradicines veiklas pažvelkite netradiciškai. Žmonėms visuomet patinka nauji dalykai.
  • Pagalvokite apie tai, kad ne visi žmonės yra ypač atletiški, todėl stenkitės išlaikyti balansą tarp aktyvių ir ramių veiklų.
  • Kuo įvairiapusiškesnės komandos – tuo smagiau varžytis. Pamaišykite lyderius su atletais, moksliukais, pokštininkais ir rimtuoliais.
  • Numatykite bent simbolinius apdovanojimus. Žmonės dažniausiai rungiasi ne dėl prizų, juos pagauna azartas, tačiau visada malonu gauti nors ir nedidelę, tačiau užtarnautą dovanėlę.
  • Apdovanojimams rekomenduojame rinktis tai, kas atitinka šiuos pagrindinius kriterijus: galima pasidalinti, nekaupia dulkių. Medaliai, taurės, statulėlės ir pan. turi prasmę, jei jos turi savo vietą įmonėje, ant darbuotojų stalų ar pan. – visais kitais atvejais tai yra visiškas lėšų švaistymas, nes yra tekę matyti atvejų, kai laimėti trofėjai, jais pasidžiaugus, yra palikinėjami voliotis žaidimų vietoje. Žmonės gyvenime turi ir taip per daug daiktų, todėl pati efektyviausia dovana – suvalgomi produktai. Dalyviai paprastai būna išalkę ar ištroškę, taigi, tokios dovanos visada būna labai mėgstamos ir laukiamos.
  • Apdovanokite ne tik geriausias komandas. Čia ne pasaulio čempionatas – už pastangas galima pagerbti visus.
  • Jeigu yra galimybė – pasirūpinkite muzikiniu fonu. Dalyviams visuomet smagiau rungtis ir azarto daugiau, kai skamba įkvepiančios melodijos.

Sėkmės visiems, organizuojantiems sporto šventes!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376