info@emovents.lt+370 636 14376

Karatė klubas „Danas“ Lietuvos atkūrimo šimtmetį šventė siausdami

Atgal 2018 Vasario 18 d.

Aktyviai, linksmai su šeima ir draugais – taip ypatingą dieną šventė karatė klubo „Danas“ nariai. Vasario 16-ąją jaunieji sportininkai su savo artimaisiais rinkosi į Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos sporto salę, kuri tądien pavirto trispalve linksmybių erdve.

Šventės sumanytojas, karatė klubo įkūrėjas ir mokytojas Norbertas Motiejūnas sako, kad ieškojo netradicinio šventės paminėjimo formato.

„Negalima rengti karatė varžybų sportininkams ir pasakyti, kad tai buvo šventė jiems. Norėjome jaunimui suteikti naujų įspūdžių, gerų emocijų, į šventę įtraukti jų tėvelius ir draugus. Lietuvoje valstybinės šventės dažnai minimos akademinėmis, kartais net privalomomis veiklomis. Norėjome, kad žmonės, jaunimas, iš tikrųjų švęstų linksmai ir iš širdies“, – sakė karatė mokytojas.

Iš viso šventėje siautė apie 200 žmonių – nuo keturmečių jaunųjų karatistų iki aktyvių tėvelių. Norbertas pasakojo, kad po renginio dalyvių įspūdžiai buvo patys įvairiausi: vieni norėjo siausti dar, kitus, atidavusius paskutines jėgas, tėveliams teko išnešti ant rankų.

„Svarbiausia, kad tiek vaikų, tiek tėvų akys buvo pilnos džiaugsmo – toks ir buvo pagrindinis šios šventės tikslas“, – šypsosi šventės organizatorius.

Kalbėdamas apie savo auklėtinius Norbertas neslepia pasididžiavimo. Vyresni klubo sportininkai yra Lietuvos čempionatų prizininkai, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviai. Tačiau, pasak trenerio, didžiausias laimėjimas yra tas, kad vaikai, jaunimas, treniruodamiesi tobulėja ne tik kaip sportininkai, bet ir kaip asmenybės.

„Mano, kaip trenerio tikslas, kad sportuojantys karatė gyvenime jaustųsi patogiai nesvarbu kur – ar tai būtų Europos karatė čempionatas, ar tokių linksmų, kaip šiandien estafečių varžybos, ar stojamieji egzaminai į Harvardo universitetą“, – auklėtiniais ir jų perspektyvia ateitimi tiki treneris.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376