info@emovents.lt+370 636 14376

Karklės festivalio nurautastogių TOP 10

Atgal 2017 Rugsėjo 4 d.

Po metų pertraukos sugrįžęs Karklės festivalis buvo puiki proga išsidūkti tiems, kuriems patinka muzika, vakarėliai ir iki ryto besitęsiančios linksmybės. Į „Emovents“ pramogų zoną užsuko tie, kurie žino ir moka, kaip reikia iš širdies siausti. Išrinkome TOP 10 emocijų, kurias pavyko užfiksuoti mūsų fotografui.

# 10 Broliai Rankelės

# 10 Broliai Rankelės Keturios rankos visuomet geriau nei dvi arba komandinis darbas ypač praverčia tada, kai reikia nukamuoti savo varžovą.

# 9 Pailsęs Halkas

# 9 Pailsęs Halkas Pergalė nebūtų tokia saldi, jeigu būtų labai lengva. Kartais vaikų žaidimai palaužia net pačius stipriausius.

# 8 Vėjo Vaikytoja

# 8 Vėjo Vaikytoja Palaidais plaukai ir laukais! Ši mergina įnešė tiek vėjo į aikštelę, kad net pats tornadas pavydėtų. Laisva kaip vėjas, stipri kaip audra.

# 7 Ponas Trauka

# 7 Ponas Trauka Šis vaikinas žino, kaip panaudoti traukos jėgą. Tokia strategija ypač tinkama, jeigu varžaisi su mergina. Kai asmeninis žavesys neveikia, galima imtis rimtesnių priemonių.

# 6 Kovingosios Ksenos

# 6 Kovingosios Ksenos Šioms merginoms geriau nesipainioti po kojomis. Jeigu jos ko nors nori – pasiims tai bet kokia kaina. Ne veltui sakoma – kur dvi Ksenos kaunasi, geriau netrukdyti.

#5 Juoko Deivės

#5 Juoko Deivės Jei dūkti – tai iš širdies, jei juoktis – tai iš visų plaučių. Žavios, stiprios, vikrios ir linksmos. Draugės neįveikė kastingųjų burbulų, bet už tai nuginklavo visus savo juoku.

# 4 Skrajojantis, bet ne olandas

# 4 Skrajojantis, bet ne olandas Patirti nesvarumo būklę galima ir be alkoholio. Festivalio dalyviams teko dilema – bokalas alaus ar pramogos. Tie kurie pasirinko siausti – neapsiriko.

# 3 Elegantiškosios Pabirutės

# 3 Elegantiškosios Pabirutės Kubas negailestingas – išguldo net pačias stipriausias merginas. Tačiau ko iš jų tikrai neatimsi – tai elegancijos. Visos damos žino – net ir krentant pėdutės turi būti patemptos!

# 2 Gandro neštas ir pamestas

# 2 Gandro neštas ir pamestas Jis žino, kad gali skristi ir moka gražiai kristi. Panašiai, kaip gandro jauniklis, išmestas iš lizdo. Po tokio skrydžio „lizde“ likusios merginos dvejoja. Ar išdrįs?

# 1 Auksinis balsas

# 1 Auksinis balsas Ši mergina kiekvieną pelnytą palydėdavo tikromis emocijomis. Žavi krepšinio Sirena nuo jūros savo balsu priviliodavo raumeningų, padėti pasiruošusių vaikinų.

 

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376