info@emovents.lt+370 636 14376

Kitokia pamoka

Atgal 2023 Rugsėjo 24 d.

Įprastai kūno kultūros pamokų turinį sudaro įvairūs fiziniai pratimai, reikalaujantys lankstumo, miklumo, o kartais ir specialaus pasiruošimo. Pripažinkime, ne visada į ją vaikai eina noriai. 

Organizuotas fizinis pasiruošimas jaunam žmogui tampa labiau panašus į prievolę, o ne patrauklią veiklą, kurią pasirinktų laisva valia. O kas jei kardinaliai pakeistume fizinio lavinimo pamoką kitokia? Pamoka, kurios moksleiviai lauktų su nekantrumu. Pamoka, kurioje fizinis sportas taptų patraukliu, įdomiu ir įtrauktų.

 

 

 

 

 

 

Kam to reikia?

Emovents komanda turi pasiūlymą! Fizinio lavinimo pamoką paversti nepamirštamu ir smagiu renginiu "Kitokia pamoka", panaudojant plačiausią aktyvių pramogų asortimentą visoje Lietuvoje!

Šiuolaikiška ir moderni renginio programa padeda:

  • Sukurti moksleiviams galimybę fiziškai aktyvią veiklą patirti kaip smagų ir patrauklų užsiėmimą;
  • Skatinti moksleivių kūrybingumą - laisvę dūkti ir šėlti taip, kaip nori būtent jų išradingumas;
  • Išmokti pritaikyti įgytas žinias - tobulėti komandose ir siekti geriausių rezultatų individualiai.

 

Pirmas blynas - neprisvilęs!

Šiuolaikinio jaunimo dėmesį ilgai išlaikyti su įprastomis pramogomis yra sunku, tad "Kitokia pamoka" turi būti iš ties išradingas ir spalvingas renginys. Jau ne pirmus metus Vilniaus miesto krepšinio mokykla renginiams renkasi mus ir visada turi aukštus lūkesčius. Kaip žinia, jų treniruojamų vaikų fizinis pasirengimas yra iš ties stiprus. Į mus kreipėsi mokyklos renginių organizatorė Sandra Mockutė su prašymu suorganizuoti pramogas skirtingo amžiaus vaikams krepšinio aikštelėje. Ji pabrėžė, kad šis renginys turi būti ne tik kalėdinis vakarėlis vaikams, bet ir įdomios pramogos bei naudinga sportinė veikla. 

Pirmasis bandymas vaikams surengti “Kitokią pamoka” pavyko! Pasak Sandros, vaikų emocijos renginio metu viršijo visus lūkesčius:

„Didelis AČIŪ už tai, kad buvote kartu. Tikrai nesitikėjome tokios įvairovės skirtingų pramogų. Visada maniau, kad batutai skirti linksmam šokinėjimui, skirtingų kliūčių įveikimui, tačiau pamačiusi atvežtą ir pastatytą: Eliminatorių, Pagalvių mūšį, Bėgtraukį, Krepšinio labirintą ir kitus atrakcionus,  kurių paskirtys “laužo“ visus įsivaizduojamus stereotipus, supratau, kad aš taip pat noriu būti vaiku ir šios šventės dalyve“.

Renginio video: https://www.facebook.com/atrakcionai.lt/videos/571876611018812/

 

Kas svarbu?

Norite turėti "Kitokią pamoką" ir jūs? Tai padaryti labai lengva, dalinamės gairėmis ko reikės vaikų svajonės įgyvendinimui:

  • Apytikslis dalyvių amžius bei kiekis - galime skirstyti į skirtingas grupes, priklausomai adaptuoti programą;
  • Fizinis sudėtingumas: lengvas, vidutinis, sudėtingas;
  • Patalpos bei jų išplanavimas optimaliam įrangos parinkimui.

Ką Emovents suteikia klientui organizuojant "Kitokią pamoką":

  • Rekomenduojame pramogas atsižvelgiant į kliento poreikius bei galimybes;
  • Atsiunčiame pramogų išdėstymo planą;
  • Suteikiame ne tik profesionalias, sertifikuotas pramogas, bet ir pilną jų aptarnavimą: vaikų instruktavimą bei saugumo priežiūrą renginio metu.

Akimirkos:

Dalinamės gražiausiomis Vilniaus miesto krepšinio mokyklos renginio akimirkomis:

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376