info@emovents.lt+370 636 14376

Komandos jėga – ne raumenyse

Atgal 2017 Gegužės 15 d.

Moterys nemėgsta žaisti futbolo. Joms nepatinka aktyvūs ir jėgos žaidimai. Jeigu nors kartą girdėjote kalbant apie šiuos stereotipus, turėtumėte susipažinti su „Oriflame“ komanda. Tai – išskirtinai moteriškas kolektyvas.  Įmonės vasaros šventėje dalyvavo vos keli vyrai, o komandų laukė tokie iššūkiai kaip pripučiamas stalo futbolas, kubo vertimas, švytuoklės kovos, estafetės ir loginės dėlionės.

Ir ką jūs manote? Tokių kovingų, įvairaus amžiaus amazonių jau seniai nebuvome matę! Komanda, savo sudėtyje neturėjusi nei vieno vyro, smalsiai apžiūrinėjo 3x3x3 metrų kubą. „Nežinau ar mums pavyks jį apversti“, – sudvejojo viena iš dalyvių, tačiau jau po kelių minučių komanda buvo per žingsnelį nuo dienos rekordo.

Klegėdamos, juokdamosi, viena kitą ragindamos moterys vartė kubą, o paskui, gaudydamos kvapą prisipažino, kad tai buvo viena iš smagiausių patirčių. „Nesitikėjau, kad bus taip smagu!”, –  džiaugėsi kubą versti išdrįsusi dalyvė.

O kas darėsi pripučiamo stalo futbolo aikštelėje! Įdomu buvo stebėti, kaip moterys emocingai reaguoja įspyrusios įvartį ir kaip džiaugiasi iškovota pergale.

Iš klientų dažnai sulaukiame klausimų: ar nebus per sunku? Ar žmonėms patiks? O jeigu mes nesportuojame? Iš pradžių nerimaudavome ir mes, tačiau dabar tvirtai žinome – kuo mažiau vadovaujiesi stereotipais ir išankstine nuomone, tuo patirtys būna unikalesnės.

Padaryti tai, ko niekada nesi daręs yra didžiausias apdovanojimas, net jei tavo komanda ir nelaimi. Pastebėjome, kad žmones kartais tenka įkalbinėti išbandyti pramogą, tačiau jeigu ryžtasi, nebuvo dar nei vieno, kuris nusiviltų.

Atvirkščiai, matome, kaip žmogus atsipalaiduoja, jo skruostai įrausta, o akyse atsiranda ugnelės. Po rungties girdi, kaip komanda emocingai dalinasi įspūdžiais ir emocijomis.

„Vardan grožio“ – plėvesavo užrašas ant vienos iš komandų vėliavos. Ir buvo taip gražu žiūrėti, ką gali susivienijusios moterys. Tiesa, tie keli vyrai taip pat nenuobodžiavo: nematėme nei vieno žiovaujančio, tik besišypsančius ir braukiančius prakaitą.

Džiaugiamės susipažinę su „Oriflme“ komanda, kuri nepabūgo mūsų pramogų. Dabar, kai išgirsime klausimą „Ar mums nebus per sunku?“, galėsime pasakoti apie pusšimtį moterų, kurios įrodė, kad komandos jėga iš tiesų yra ne raumenyse.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376