info@emovents.lt+370 636 14376

Parolimpinių žaidynių čempionai išbandė jėgas versdami kubą

Atgal 2016 Rugsėjo 25 d.

Versti kubą aklinoje tamsoje dar niekas nebandė, tačiau, kad tai įmanoma įrodė Lietuvos golbolo rinktinės nariai. Parolimpinėse žaidynėse varžovus tiesiog nušlavusios rinktinės žaidėjai dalyvavo Vilniaus miesto Sporto festivalyje. Neregiai ir silpnaregiai įrodė, kad negalia – ne kliūtis sportuoti ir pramogauti.

Užsukę prie „Emovents“ stendo vyrai nė sekundės nedvejojo. Erdvę puikiai jaučiantys ir joje besiorientuojantys golbolo rinktinės nariai vienas po kito sulipo į pripučiamą kubą. Iš šono stebėję pramogaujančius sportininkus vargiai galėjo suprasti, kad tai – neregiai ir silpnaregiai.

Vos per kelias akimirkas, veikdami kaip komanda, vyrai išjudino kubą ir jį apvertė. Kubą prižiūrėję savanoriai ir iššūkį stebėję žiūrovai liko be amo.

„Negali nesižavėti tokiais žmonėmis. Mane ypač nustebino, kaip jie ne tik puikiai jaučia vienas kitą, bet ir erdvę, kurioje yra. Pabandžiau įsivaizduoti, kaip reiktų kubą versti užrištomis akimis. Manau, būtų tikrai nedrąsu ir pakankamai sudėtinga, o jiems tai buvo vienas juokas“, – nuostabos neslėpė „Emovents“ atstovė Toma Dūdėnaitė.

Golbolo rinktinės nariai po parodos prisipažino, kad kubo vertimas buvo viena smagiausių ir labiausiai įsiminusių pramogų. Įdomu tai, kad kubas traukė ne tik jėgą norinčius išbandyti vyrus. Nusiavę aukštakulnius ir pasidėję rankines į kubą drąsiai lipo net ir sijonuotos moterys.

Į pramogaujančius suagusiuosius šiek tiek pavydžiai žiūrėjo vaikai. Šį kartą pripučiamas atrakcionas buvo skirtas ne jiems. Šūkiu „Suaugę irgi mėgsta žaisti!“ „Emovents“ komanda parodos „Sportas visiems“ lankytojus kvietė įveikti ir lauke pastatytą 36 metrų ilgio pripučiamą kliūčių ruožą. Aukščiausia jo vieta siekia net 4 metrus.

Pasak „Emovents“ vadovo Vytenio Benečio – tikslas buvo pasiektas. Parodos dalyviai noriai priėmė iššūkį ir įrodė, kad pripučiamos pramogos patinka ne tik vaikams.

Daugiau nuotraukų Emovents Facebook Vilniaus Sporto Šventės nuotraukų albume.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376