info@emovents.lt+370 636 14376

Ukmergėje – originalios sporto žaidynės

Atgal 2016 Rugsėjo 13 d.

Ir mažuose miestuose gyvena aktyvūs žmonės. Tą įrodė „Sprinto Diena. #BeActive“ žaidynių dalyviai Ukmergėje. Išbandžiusieji 6 netradicines rungtis skubėjo skambinti apie šventę nežinantiems draugams, pažįstamiems ir kaimynams bei kvietė kartu pasivaržyti.

Į komandas po 4-6 žmones susibūrę miestiečiai varžėsi bandydami kuo greičiau įveikti net 36 metrų pripučiamą kliūčių ruožą, versdami gigantišką 3x3x3 metrų dydžio pripučiamą kubą.

Net ir nemokantys žaisti futbolo, kaip lygūs su lygiais, dėl įvarčių kovojo 18 metrų pripučiamoje, stalo futbolo žaidimą primenančioje aikštelėje ir gainiojo kamuolį įlindę į didelius pripučiamus burbulus. Ramesnių, loginių pramogų mėgėjai konstravo medinius kartingus bei išbandė akies taiklumą šaudyklių rungtyje.

Sporto festivalį organizuojančios įmonės „Emovents“ vadovas Vytenis Benetis pasakojo, kad šventės tikslas buvo išjudinti kuo daugiau skirtingo amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonių.

„Visa mūsų įranga ir rungtys yra skirtos žmonėms, kuriems patinka netradicinės aktyvios pramogos. Norime, kad tokių švenčių dalyviams sportas asocijuotųsi su geromis emocijomis, nuotykiais ir naujais įspūdžiais, o ne kraujo skoniu burnoje. Mūsų tikslas yra siekti, kad žmonėms sportuoti būtų smagu ir tai jie galėtų daryti komandoje, kartu su draugais, kolegomis ar šeimomis“, – sako V. Benetis.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376