info@emovents.lt+370 636 14376

Ukmergės miesto šventėje – nauji atradimai

Atgal 2017 Gegužės 31 d.

Daugiausiai dirbame su įmonių renginiais, tačiau gavę kvietimą atvykti į Ukmergės miesto šventę, nusprendėme išbandyti naują renginio formatą. Įkandamos pramogos visiems – toks buvo mūsų devizas, o pagrindinis tikslas – išjudinti įvairaus amžiaus žmones. Štai keletas įžvalgų, kurios kilo po šventės.

Žmonėms reikia šeimyninių pramogų

Tikriausiai esate daugybę kartų matę vaizdelį, kai vaikai pramogauja, o suaugę – nuobodžiauja. Mūsų visa įranga yra pritaikyta suaugusiems, todėl ant jos siausti gali vaikai kartu su savo tėvais ar net seneliais. Lietuvoje tai yra visiškai neįprasta, tačiau išdrįsę pabandyti džiaugiasi puikiai praleistu laiku.

Savo pripučiamas pramogas naudojame praktiniam komandų formavimui, tačiau tokiuose, festivalio tipo renginiuose, ji labai praverčia šeimų stiprinimui. Vaikams labai patinka pramogauti kartu su tėvais, jaustis vienos komandos nariais ir pasivaržyti su kitomis šeimomis.

Pramogauti gėda?

Lietuvoje iš tiesų nėra daug pramogų, kur tėvai galėtų smagiai leisti laiką kartu su vaikais. Pastebėjome, kad aktyviausi yra mažieji iki 10 metų. Paaugliai, kaip ir suaugusieji, rečiau drįsta parodyti, kad jiems taip pat patinka siausti. Tačiau tie, kurie išdrįsta – praranda ne tik laiko nuovoką, bet ir pamiršta bet kokį susikaustymą.

Todėl mūsų tikslas yra pamažu keisti nusistovėjusią nuomonę, kad pripučiamos pramogos – tik vaikams. Savo šūkiu „Suaugę irgi mėgsta žaisti“ norime padrąsinti, kad žmonės nebijotų ir nesigėdytų  trumpam sugrįžti į vaikystę ir pašėlti.

Nors paauglius ir suaugusius kartais tenka įkalbinėti išbandyti pramogas, tačiau jeigu išdrįsta, jau po kelių minučių matome, kaip jie pasikeičia: įrausta skruostai, sužiba akys, išsipešioja tvarkingai už diržų sukaišioti marškiniai, o moterims išsidraiko rūpestingai sušukuoti plaukai.

Draugiška kaina

Kiek kainuoja? Šį klausimą girdėjome dvigubai daugiau nei įprastai, todėl kad žmonės pratę mokėti nuo 2 iki 5 eurų už keliolika minučių pramogų. Mūsų erdvėje, už simbolinę kainą, buvo galima pramogauti neribotą laiką! Daugelis tėvų sutrikę kilnojo antakius ir svarstė, kur čia šuo pakastas.

Šuns nekasėme, mūsų verslo modelis yra paprastas – pramogos, tiek mažiems, tiek dideliems turi  būti įkandamos. Norime, kad žmonės judėtų, būtų aktyvūs, dalintųsi geromis emocijomis. Tai daryti skatina ne tik spalvinga įranga, bet ir patraukli kainodara.

Savo tikslą pasiekėme. Ukmergėje mūsų pramogų zonoje visą dieną pramogavo daugiau nei pusė tūkstančio įvairaus amžiaus žmonių. Didžiausią lankytojų dalį sudarė šeimos.

Nauda miestui

Dalis surinktų lėšų grįš miestui. Už jas bus organizuojamos pramogos Ukmergės miesto ir rajono vaikų vasaros stovyklose. Taigi, ukmergiškių išleisti pinigai liks jų mieste ir praturtins pramogomis jų vaikų vasaros atostogas.

Toks bendradarbiavimo su miestu modelis mums buvo visiškai naujas, tačiau pranoko lūkesčius. Galbūt, ateityje, gims ir daugiau naujų iniciatyvų. Esame atviri įvairių miestų ir miestelių idėjoms. Jeigu jų turite – drąsiai pasidalinkite!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376