info@emovents.lt+370 636 14376

Vaikų namų auklėtiniams – pareigūnų dovana

Atgal 2016 Kovo 20 d.

Nauji įspūdžiai ir dėmesys – geriausia dovana. Ją Vilniaus vaikų globos namų auklėtiniams padovanojo policininkai, šauliai ir Lietuvos Didžiojo Gedimino štabo bataliono kariai. Vaikams „Sprinto Diena“ su pareigūnais ir kariais buvo ne tik ypatinga patirtis, bet ir gera galimybės pabendrauti, linksmai ir aktyviai praleisti laiką.

Lietuvos demokratiškumo ugdymo kolegijos valdybos narė, Lietuvos edukologijos universiteto docentė Angelė Kaušylienė džiaugiasi, kad renginių organizatoriai „Emovents“ atkreipė dėmesį į aktyvius paauglius, kuriems tokios pramogos pasitaiko labai retai.

„Paaugliai iš vaikų globos namų labiausiai ilgisi ne dovanų, o normalaus, ne dirbtinėje aplinkoje kuriamo socialinio bendravimo. Jie jaučia tam tikrą socialinę atskirtį, o ši pramoga jiems yra ne tik labai gera proga pasiausti, patirti naujų įspūdžių, bet ir pasijusti komandos dalimi, patirti gerų emocijų. Tai irgi yra efektyvus būdas ugdyti savarankiško gyvenimo ir socialinius įgūdžius“, – kalbėjo A. Kaušylienė.

„Sprinto Dienos“ Vaikų globos namų auklėtiniams sumanytojas Vytenis Benetis džiaugėsi, kad idėja suformuoti vaikų ir suaugusiųjų komandas ypač pasiteisino.

„Tiek šypsenų ir gerų emocijų, kiek pamatėme per kelias valandas, tikrai būna ne kiekvienose varžybose. Mūsų tikslas, kad įvairaus amžiaus, pomėgių ir fizinių galimybių žmonės galėtų smagiai, aktyviai ir tuo pačiu naudingai leisti laiką kartu, stiprinti draugystę ir gerus santykius per netradicinius iššūkius“, – sako V. Benetis.

„Sprinto Dienos“ pramoga patiko ir socialiniams darbuotojams, policijos pareigūnams bei karininkams. Fizinėse pratybose reguliariai dalyvaujantys kariškiai juokavo, kad įveikti pripučiamas kliūtis buvo ne ką lengviau nei per karinius išbandymus.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376