info@emovents.lt+370 636 14376

Vilniaus regbio akademijos žaidėjai siekė kubo vertimo rekordo

Atgal 2016 Gegužės 7 d.

Per dvi minutes kuo daugiau kartų apversti milžinišką pripučiamą kubą. Tokį iššūkį priėmė Vilniaus regbio akademijos žaidėjų. Iš Belgijos į Lietuvą atvežti kubai jau turi savo rekordininkus. Vienos Belgijos regbio komandos keturi žaidėjai per dvi minutes pripučiamą kubą apvertė net 23 kartus.

Vilniaus regbio akademijos prezidentas ir vyriausiasis treneris Vidmantas Valys buvo įsitikinęs, kad jo komandos žaidėjai gali pasirodyti ne ką prasčiau ir savo jėga nenusileidžia belgams. Ir jis neklydo.
Jo treniruojami sportininkai 3x3x3 dydžio pripučiamą gigantišką kubą per dvi minutes apvertė net 29 kartus.
Vėliau bandyti pagerinti rekordą galėjo visi norintys. Smagioje rungtyje išdrįso dalyvauti ne tik vyrai, bet ir moterys. Pasak renginio organizatoriaus Vytenio Benečio, „Sprinto Dienos” renginiai išsiskiria tuo, kad jie yra trumpi, tačiau labai azartiški, netradiciniai ir, svarbiausia, juose vienodas galimybes turi tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai.

„Mūsų tikslas – paskatinti žmones burtis į komandas ir būti aktyviems. Visų „Sprinto Dienų“ skiriamasis bruožas yra tas, kad kviečiame varžytis ne pavienius asmenius, o komandas. Dažnai jos susiburia čia pat, renginio vietoje. Žmonės ne tik aktyviai leidžia laiką, bet ir patiria daug gerų emocijų“, – sako V. Benetis.

Tai, kad „Sprinto Dienose“ profesionalūs sportininkai neturi pranašumo įrodė net dvi komandos, kurios viena po kitos pagerino Vilniaus regbio akademijos žaidėjų užfiksuotą rekordą.

Iš pradžių keturi draugai kubą per dvi minutes apvertė 30 kartų, o vėliau, čia pat renginio, vietoje į komandą susibūrę keturi vaikinai kubą apvertė net 37 kartus.

Vilniaus regbio akademijos l.p.e. direktorius Vidmantas Valys prisipažino nesitikėjęs, kad jo auklėtinių rekordas bus pagerintas, tačiau džiaugiasi, kad Vilniuje yra aktyvių, azartiškų ir stiprių žmonių.

„Labai džiugu, kad yra tokių pramogų, kur, kaip lygiaverčiai varžovai gali rungtis ir profesionalūs sportininkai, ir visai nesportuojantys. Ir tam nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Matėme, kaip kubus puikiai vartė ir džinsuoti vyrai, ir Vingio parke vaikštinėjusios azartiškos mamytės su suknelėmis,“ – šypsosi V. Valys.

Daugiau renginio nuotraukų „Sprinto Diena“ Facebook albume.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376