info@emovents.lt+370 636 14376

Žvaigždės metė iššūkį sprinteriams

Atgal 2016 Kovo 17 d.

„Mūsų strategija – išgąsdinti sprinterius“, – krutindamas ištreniruotus krūtinės raumenis grėsmingai šypsojosi reperis Ironvytas. Jis, kartu su aktoriumi Mindaugu Papinigiu, laidų vedėja Vlada Musvydaite ir „Mis Visata 2013“ dalyve, modeliu ir tinklaraštininke Simona Burbaite dalyvavo neįprastoje dvikovoje.

Žvaigždžių komanda priėmė greičiausių Lietuvos žmonių, daugkartinių sprinto čempionų, su olimpiete, Lina Grinčikaite-Samuole priešakyje komandos kvietimą pasivaržyti milžiniškoje, 54 metrų ilgio pripučiamoje trasoje.

Tokia trasa į Lietuvą atvežta pirmąjį kartą. Aukščiausia jos vieta, matuojant nuo žemės, siekia net 4 metrus, o užpildyti jai reikia tiek oro, kiek norint pripildyti 100 tūkstančių balionų.

Pirmieji prie starto linijos stojo sprinteriai. Daugkartiniai įvairių varžybų nugalėtojai ir prizininkai L.Grinčikaitė-Samuolė, Karolina Strakovska, Žilvinas Adomavičius ir Ugnius Savickas neslėpė savo tikslo. Greitasis etvertas buvo pasiryžęs siekti šios neįprastos trasos rekordo.

„Net pačiai keista, kad kai sustojome prie starto linijos, pradėjo drebėti kojos. Nors mums tai smagi pramoga, tačiau varžybos yra varžybos“, – šypsojosi olimpietė.

Sprinteriai įgyvendino savo ketinimą ir užfiksavo trasos rekordą. Sportininkų pasiektas rezultatas – 1 min. ir 6 sek. Jų rezultatas nebus traukiamas į bendrą įskaitą. Jo tikslas – motyvuoti ir įkvėpti kitus „Sprinto Dienos“ dalyvius.

Ne mažiau ambicingai kovėsi ir žvaigždžių komanda. M. Papinigis ir Irvonvytas padėjo merginoms įveikti sunkiausias kliūtis ir patys stengėsi neatsilikti nuo į priekį skuodžiančių ilgakojų. Žvaigždžių komandos pasiektas laikas – 1 min. ir 24 sek.

„Mes, vyrai, kaip dažniausiai esame pratę, metėme merginas, o paskui jos metė mus ir nubėgo finišo link. Tai neliko nieko kito, kaip tik vytis“ – komandos pasirodymą varžybose komentavo Ironvytas.

Reperio pasakojimą lakoniškai papildė ir M. Papinigis: „Jeigu pastebėjote, aš buvau dar sustojęs patraukti dūmą“. Tiesa, po varžybų V. Musvydaitė juokėsi, kad aktorius jai skambino klausdamas ar gali parūkyti, nes bijo nualpti.

Sporto laidų vedėja, ne kartą tapusi 400 metrų barjerinio bėgimo čempione, po dvikovos sakė, kad trasoje jai labai padėjo seni įgūdžiai ir ilgos kojos. Stebėtiną vikrumą demonstravo ir modelis S. Burbaitė. Merginos vienbalsiai tikino, kad tokia pramoga – ypač smagus būdas aktyviai praleisti laiką su kolegomis ar draugų kompanija.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376