info@emovents.lt+370 636 14376

100 metrų ilgio pripučiamas kliūčių ruožas

„Geltona, Žalia, Raudona“

Vertinimas 4.3/5
7
Spausk įvertinti

100 metrų ilgio pripučiamas kliūčių ruožas – tai pirmoji tokio dydžio pramoga Baltijos šalyse, pritaikyta visai šeimai. Ant jo gali tiek varžytis, tiek pramogauti įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonės.

Ši pramoga vaikus traukia kaip magnetas, tačiau ir suaugusieji nelieka abejingi. 100 metrų kliūčių ruožo įveikimas yra puikus būdas stiprinti bendruomenių, kolektyvų ar bendraminčių ryšį, suteikti žmonėms gerų emocijų ir ilgai išliekančių įspūdžių.

100 metrų ilgio pripučiamo kliūčių ruožo įveikimas yra puiki veikla įvairioms viešoms ir uždaroms šventėms, festivaliams, komandos formavimo ir stiprinimo renginiams, varžyboms.

Kliūčių ruožas yra sudarytas iš atskirų dalių, todėl gali būti įrengtas pačiose netikėčiausiose vietose ir išdėstomas pagal pageidavimą bei galimybes.

Kiekviena kliūčių ruožo dalis – originali ir unikali. Dalyviams reikia lipti, lįsti, šokti, perlipti, čiuožti, šliaužti, ropoti, balansuoti ir pan. Kliūčių aukštis svyruoja nuo 2 iki 4 metrų. Norint jas įveikti reikia ir asmeninių pastangų, ir komandinio darbo.

Pripučiama įranga yra itin kokybiška ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Praktinė informacija

  • Ilgis x plotis: 100 x 5 (m). Galima prijungti papildomus kliūčių ruožus iki bendro 339 m. ilgio.
  • Dalyvių skaičius: per vieną dieną kliūčių ruožą gali įveikti iki vieno tūkstančio žmonių.
  • Vieta: galima įrengti tiek lauke, tiek patalpose. Pripučiamas kliūčių ruožas, gali būti skaidomas dalimis, išdėstomas skirtingose teritorijose arba eksploatuojama vienoje vietoje.
  • Saugumas: negalima naudoti lauke kai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Nuomos paketas: pripučiami atrakcionai su visa reikalinga pripūtimo įranga, elektros laidais, tvirtinimo įranga bei pilnas įrangos aptarnavimas (paruošimas, priežiūra, nurinkimas).
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektros tiekimas.
  • Nuomos kaina: pagal užklausimą.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Viskas praėjo puikiai, labai šaunūs darbuotojai, ačiū Jums.

Sportland

Ačiū labai už geras emocijas ir dūzgiančią Gedimino prospekto dalį, įveikinėjusią pripučiamą kliūčių ruožą. Pramoga vienareikšmiškai pateisino lūkesčius.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376