info@emovents.lt+370 636 14376

Emovents pripučiamų pramogų zona

Vertinimas 4.4/5
8
Spausk įvertinti

Sveiki atvykę į nuotykių ir geros nuotaikos pasaulį!

Emovents pramogų zona – analogų Baltijos šalyse neturinti pripučiamų pramogų erdvė įvairaus amžiaus žmonėms. Stadiono dydžio uždarame plote įrengta daugybė išskirtinių pramogų, kurios įtraukia ir dalyvius, ir žiūrovus. Ši unikali pramogų erdvė yra skirta ir pritaikyta suaugusiems, tačiau joje, prižiūrimi tėvų ar globėjų, gali pramogauti ir vaikai.

Emovents pramogų zona – tai puiki vieta įvairioms viešoms ir uždaroms šventėms, festivaliams, komandos formavimo ir stiprinimo renginiams, varžyboms.

Visa joje naudojama įranga yra itin kokybiška ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Emovents pramogų zona yra mobili – ją galime įrengti įvairiausiose vietose, taip pat padidinti veiklų skaičių arba jį sumažinti pagal individualius poreikius. Nuomojame ir pavienę įrangą, kurios aprašymus rasite šiame kataloge.

Emovents pramogų zona – tai vieta, kurioje galima pabėgti nuo rutinos, atsipalaiduoti ir ilgam pasikrauti teigiamų emocijų.

Praktinė informacija

  • Plotas: 3000 kv.m (75 x 40 m).
  • Dalyvių skaičius: per vieną dieną erdvėje įvairias pramogas gali išbandyti keli tūkstančiai žmonių.
  • Vieta: galima įrengti tiek lauke, tiek patalpose. Pripučiamų pramogų zonos įranga yra mobili, gali būti skaidoma dalimis, išdėstoma skirtingose teritorijose arba eksplotuojama vienoje vietoje.
  • Saugumas: negalima naudoti lauke kai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Nuomos paketas: pripučiami atrakcionai su visa reikalinga pripūtimo įranga, elektros laidais, tvirtinimo įranga bei pilnas įrangos aptarnavimas (paruošimas, priežiūra, nurinkimas).
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektros tiekimas.
  • Nuomos kaina: pagal užklausimą.

Birštono savivaldybė

Labiausiai pripučiamomis pramogomis džiaugėsi mažieji sąskrydžio dalyviai. Jei nuo pat pradžios iki pat pabaigos šokinėjo ir žaidė. Na, o suaugę taip pat liko patenkinti visomis užduotimis. Taip pat labai norėtume padėkoti Jūsų kolektyvui, kuris buvo tikrai labai šaunus ir padėjo mums pravesti visas sportines užduotis.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Viskas praėjo puikiai, labai šaunūs darbuotojai, ačiū Jums.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376