info@emovents.lt+370 636 14376

Kakės Makės batutų parkas

Vertinimas 4.8/5
10
Spausk įvertinti

Kakės Makės batutų parkas – įspūdingo dydžio pripučiamų batutų erdvė, kurioje gali siausti ne tik vaikai! Tai pirmasis Baltijos šalyse mobilus parkas, skirtas visos šeimos kokybiškam laisvalaikiui. Nuo tik pradėjusio ropoti mažylio iki jį į parką atlydėjusių tėvelių ar senelių – pramogauti čia gali kiekvienas.

Beveik dviejų krepšinio aikštelių dydžio batutų parką sudaro 16 originalaus dizaino dalių. Kiekviena jų – teminė, susijusi su pagrindiniais knygelių apie Kakę Makę personažais.

Batutų parkas gali būti įrengiamas visas arba skaidomas dalimis, po vieną dalį. Kievienos dalies ilgis yra 9 metrai, plotis – 5. Skirtingų batutų aukštis svyruoja nuo 2 iki 5 metrų.

Kiekvienas batutas atitinka visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Sienelės, borteliai ir tinkleliai užtikrina, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji pramogautų ne tik smagiai, bet ir saugiai.

Pabiručių erdvė

Tai – pripučiamas batutas, pritaikytas vaikams nuo 1 iki 4 metų. Jis suprojektuotas taip, kad mažylius prižiūrintys asmenys turėtų patogų priėjimą, taip pat, prireikus, galėtų patys užlipti ir kartu žaisti.

Papildomos paslaugos

Esant poreikiui teikiamos Kakės Makės animatorių paslaugos. Visas batutų parkas arba pavienės jos dalys ypač tinka įvairiems šeimų renginiams ir asmeninėms šventėms.

Praktinė informacija

  • Išmatavimai (viso parko): 30 x 40 (m).
  • Dalyviai: gali aptarnauti iki tūkstančio žmonių per dieną.
  • Vieta: tiek lauke, tiek viduje, and sausos, lygios žolėtos ar kietos dangos be smėlio ar purvo.
  • Saugumas: negalima naudoti lauke kai lyja, žaibuoja, pučia stiprus vėjas.
  • Nuomos paketas: pripučiamas pramogų parkas su visa reikalinga pripūtimo įranga, elektros laidai, inkaravimo smeigais + pilnas įrangos aptarnavimas (paruošimas, priežiūra, nurinkimas).
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektros tiekimas.
  • Nuomos kaina: pagal užklausimą.

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Viskas praėjo puikiai, labai šaunūs darbuotojai, ačiū Jums.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376