info@emovents.lt+370 636 14376

Avilys

Šventinis komandos formavimo žaidimas su dūzgėmis

Vertinimas 5.0/5
2
Įvertinkite pramogą:

Komanda – kaip bitės avilyje – dirba išvien siekdama bendro tikslo

Bičių avilys yra labai sudėtinga bendruomenė. Kiekviena bitė turi savo misiją, kurią kasdien vykdo tam, kad spiečius išgyventų ir klestėtų.

Bitės gyvena šeimomis, kurių narius sudaro: Darbininkės, Motinėlės ir Tranai. Yra paskaičiuota, kad kasmet didžiųjų šalių ekonomikoms bitės sukuria apie 15 milijardo dolerių pridėtinės vertės.

Ar avilyje verdantis gyvenimas nėra panašus į įmonės gyvenimą?

Kiekviena įmonė turi savo viziją, misiją, tikslus ir uždavinius. Darbuotojų pareiga – padėti juos įgyvendinti. Tačiau pavienės pastangos niekada neatneš tokių rezultatų, kaip darnus komandinis darbas. Įmonė funkcionuoja kaip avilys, kuriame kiekvieno nario indėlis yra labai svarbus.

Bitės turi unikalią darbo sistemą. Nors yra mažos, kodėl šio to nepasimokius iš jų?

Tam ir yra skirtas šventinis komandos formavimo žaidimas ,,Avilys”. Jo tikslas – per smagias, įtraukiančias ir azartiškas užduotis stiprinti komandas, jos narių tarpusavio ryšį ir gebėjimą siekti bendro tikslo.

Šį žaidimą kūrėme galvodami apie žmonių pomėgius ir tai, kas jiems yra svarbu. Avilyje vienu metu dūzgia daug bičių, tačiau visos jos nori būti pastebėtos, įvertintos ir jaustis komandos dalimi. Dėl šios priežasties žaidime ypatingą dėmesį skiriame ne tik komandiniam darbui bet ir tam, kad kiekvienas dalyvis išsineštų pozityvią žinutę apie save ir savo vietą komandoje.

Ar žinojote, kad bitės informacija dalinasi šokdamos? Žaidimas baigiasi produktyviausio Avilio apdovanojimu ir vakarėliu su DJ – dūzgėmis. Šventės dalyviai gali atsipalaiduoti, dalintis žaidimo įspūdžiais neformalioje aplinkoje ir pasikrauti energijos šokių aikštelėje.

Detalės

Tipas: komandinis, intelektualus, pramoginis žaidimas.

Vieta: uždara arba atvira erdvė su projektoriumi ir staliukais.

Dalyviai: 50-400 žmonių.

Trukmė: 2 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas, dūzgės.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas žaidimo organizavimas.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Nuoširdžiai dėkojame visai žaidimo „Avilys” komandai už tikrai puikų bendradarbiavimą, nuostabias idėjas ir patarimus organizuojant renginį, už pagalbą visais klausimais ir linksmą bei įtraukiantį komandinį žaidimą. Laikas prabėgo nepastebimai greitai. Ačiū jums.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376