info@emovents.lt+370 636 14376

Dvylika

Originalus žaidimas galvosūkių mėgėjams

Vertinimas 4.5/5
11
Spausk įvertinti

Vienu sakiniu

Kiekviena žaidimo „Dvylika“ užduotis – originalus, su kitais iššūkiais nesusijęs galvosūkis iš labai skirtingų sričių: matematikos, kalbos, kino, muzikos, kvapų skonių ir t.t.

Privalumas

Žaidimo metu gali pasireikšti skirtingų pomėgių ir gebėjimų turintys žmonės. Taip kiekvienas jaučiasi svarbus ir prisidėjęs prie komandos sėkmės.

Žaidimo tikslas

Kuo greičiau teisingai išspręsti užduotis ir pelnyti kuo daugiau taškų.

Užduotys

Kaip „Protų mūšis“, tik 12 kartų įdomesnis. Taip dažniausiai žaidimą „Dvylika“ apibūdina žaidėjai. Žaidžiant šį žaidimą neužtenka tik atsakinėti į klausimus. Jo metu komandos atlieka daugybę skirtingų veiklų: ragauja, uosto, dėlioja, šifruoja, skaičiuoja ir pan. Tai – ne tik žinios, bet ir įvairios patirtys.

Kokiam kolektyvui tinka?

Tiems, kuriuos sudaro labai įvairių tipų ir pomėgių žmonės. Iš 12-kos užduočių tikrai bus bent kelios, kurios sudomins ir leis pasireikšti bei sužibėti komandoje vis kitiems dalyviams. Tai ne tik motyvuoja, bet ir padeda sukurti stipresnį ryšį su komandos nariais, atskleisti talentus ir gebėjimus. Tinka azartiškoms komandoms, kurioms patinka varžytis. Taip pat tiems, kuriems nusibodo tradiciniai „Protų mūšiai“.

Detalės

Tipas: komandinis, paramoginis, intelektualus žaidimas.

Vieta: žaidimas organizuojamas bet kurioje kliento pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje. Labiausiai tinka konferencijų ar pobūvių salės su staliukais.

Dalyviai: 10-100 žmonių.

Trukmė: 2,5 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos (pagal kliento poreikius): prizai, foto ir video, profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Ekspla

Ačiū Jums ir Jūsų komandai už labai smagiai praleistą laiką. Iš tiesų žaidimo ,,Dvylika” užduotys parengtos įdomiai ir žaismingai – jos visus įtraukė. Komanda irgi labai draugiška, paslaugi. Linkiu Jums sėkmės ir manau, kad dar rasime progų bendradarbiauti.

Rödl & Partner

Dėkoju Jūsų komandai už sėkmingai pravestą renginį. Darbuotojai liko patenkinti, žaidimo "Septyni" formatas pasiteisino.

Dive

Žaidimas „Dvylika“ labai patiko, kadangi jis sudarytas iš originalių žaidimų, kurie įtraukia visus jutimus: uoslę, skonio receptorius, loginį mastymą ir pan. Šis užsiėmimas idealus komandos formavimui ir leidžia atsiskleisti vis kitam komandos nariui. Buvo ne tik smagu žaisti, bet ir dėka malonių darbuotojų lengva suorganizuoti pramogą – viskuo buvo pasirūpinta už mus.

Thermo Fisher Scientific

Ačiū už žaidimą ,,Dvylika”! Visas kolektyvas jaučiasi puikiai ir džiaugiasi buvusia pramoga. Jokio įtempto darbo nebuvo, tik geri įspūdžiai ir vakarėlio nuotaikos.

Raben Lietuva

Žaidimas „Dvylika“ labai įdomus, visiems labai patiko. Nekasdienis komandos formavimas, kuriame yra tekę dalyvauti. Tikrai rekomenduosime jus, o ypač šį žaidimą. Dėkojame už jūsų indėlį mūsų darbuotojų šventėje.

Dive Lietuva

Žaidimas „Dvylika“ labai patiko, nes yra sudarytas iš įvairių užduočių. Reikėjo pasitelkti ne tik žinias, bet ir uoslę, skonio receptorius, loginį mąstymą ir pan. Šis užsiėmimas yra idealus komandos formavimui ir leidžia atsiskleisti vis kitam komandos nariui. Buvo ne tik smagu žaisti, bet ir malonių darbuotojų dėka lengvai suorganizuoti pramogą, nes viskuo buvo pasirūpinta už mus.

Talentų namai

Žaidimas „Dvylika“ buvo super, labai pasiteisino. Vedėja nepriekaištinga, charizmatiška ir matosi, kad mėgaujasi tuo, ką daro. Ačiū!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376