info@emovents.lt+370 636 14376

Dvylika

Įtraukiantis žaidimas azartiškoms komandoms

Įvertinkite pramogą:

Metas žaisti!

Dvylika iššūkių per dvi valandas – ar Jūsų komandai pavyks? Žinios, gyvenimiška patirtis, loginis, originalus mąstymas, kūrybingumas, komandinis darbas ir individualūs sprendimai – žaidime Dvylika viskas svarbu. Tai – ne tradicinis protų mūšis. Šis žaidimas – smagus nuotykis su originaliomis užduotimis, kurios atsiskleidžia įvairiausias žmonių savybes.

Žaidėjams tenka pasitelkti ne tik žinias, loginį mąstymą, bet ir savo pojūčius – regą, klausą, uoslę, skonį ir net šeštąjį jausmą. Žaidimas intensyvus, tačiau prakaituoti nereikia. Veiksmas vyksta prie staliukų, todėl jo dalyviai gali drąsiai puoštis – šventinė apranga ir nuotaika netrukdys demonstruoti savo geriausių gebėjimų.

Detalės

Tipas: komandinis, paramoginis, intelektualus žaidimas.

Vieta: konferencijų ar pobūvių salė su staliukais.

Dalyviai: 12-80 žmonių.

Trukmė: 2 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas; profesionalus vedėjas; profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Žaidimas „Dvylika“ buvo super, labai pasiteisino. Vedėja nepriekaištinga, charizmatiška ir matosi, kad mėgaujasi tuo, ką daro. Ačiū!

Ačiū už žaidimą ,,Dvylika”! Visas kolektyvas jaučiasi puikiai ir džiaugiasi buvusia pramoga. Jokio įtempto darbo nebuvo, tik geri įspūdžiai ir vakarėlio nuotaikos.

Ačiū Jums ir Jūsų komandai už labai smagiai praleistą laiką. Iš tiesų žaidimo ,,Dvylika” užduotys parengtos įdomiai ir žaismingai – jos visus įtraukė. Komanda irgi labai draugiška, paslaugi. Linkiu Jums sėkmės ir manau, kad dar rasime progų bendradarbiauti.

Žaidimas „Dvylika“ labai patiko, nes yra sudarytas iš įvairių užduočių. Reikėjo pasitelkti ne tik žinias, bet ir uoslę, skonio receptorius, loginį mąstymą ir pan. Šis užsiėmimas yra idealus komandos formavimui ir leidžia atsiskleisti vis kitam komandos nariui. Buvo ne tik smagu žaisti, bet ir malonių darbuotojų dėka lengvai suorganizuoti pramogą, nes viskuo buvo pasirūpinta už mus.

Žaidimas „Dvylika“ labai patiko, kadangi jis sudarytas iš originalių žaidimų, kurie įtraukia visus jutimus: uoslę, skonio receptorius, loginį mastymą ir pan. Šis užsiėmimas idealus komandos formavimui ir leidžia atsiskleisti vis kitam komandos nariui. Buvo ne tik smagu žaisti, bet ir dėka malonių darbuotojų lengva suorganizuoti pramogą – viskuo buvo pasirūpinta už mus.

Dėkoju Jūsų komandai už sėkmingai pravestą renginį. Darbuotojai liko patenkinti, žaidimo "Septyni" formatas pasiteisino.

Žaidimas „Dvylika“ labai įdomus, visiems labai patiko. Nekasdienis komandos formavimas, kuriame yra tekę dalyvauti. Tikrai rekomenduosime jus, o ypač šį žaidimą. Dėkojame už jūsų indėlį mūsų darbuotojų šventėje.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376