Jokių kliūčių!

Kitokia kūno kultūros pamoka

Per šią pamoką niekas nenori sėdėti ant suoliuko!

Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Kūno kultūros pamoka gali būti ir tokia! ,,Jokių kliūčių!” renginio formatas patinka tiek pirmokams, tiek dvyliktokams. Noriai ant pripučiamų batutų siaučia net mokytojai!

Kitokios kūno kultūros pamokos „Jokių kliūčių!” pagrindinis tikslas – paskatinti moksleivius judėti, būti aktyviems ir sveikesniems. Spalvingi pripučiami batutai yra ne tik smagi pramoga, bet ir puiki vikrumo, jėgos, koordinacijos, greičio bei ištvermės lavinimo priemonė.

Kiekviena pamoka trunka įprastai, 45 minutes, tačiau per jas nebūna nei vieno nuobodžiaujančio. Mažesni vaikai mėgsta pasiausti, vyresni moksleiviai – pasivaržyti.

Tokia netradicinė kūno kultūros pamoka sukelia ypač daug gerų emocijų. Jos lankomumas dažnai išauga net iki 100 procentų.  Sėdėti ant suolelio ir žiūrėti kaip siaučia kiti – didesnis išbandymas nei sudalyvauti tokioje pamokoje.

Mokytojai vertina ne tik originalią pramogą, bet ir jos teikiamą privalumą – komandinio darbo stiprinimą. Norėdami įveikti kliūtis moksleiviai turi vienas kitam padėti, motyvuoti klasės draugus, bendrauti ir bendradarbiauti.

Moksleivių ir mokytojų atsiliepimai apie šias pamokas – ypač palankūs. Kitokios, netradicinės pamokos, įneša naujų patyrimų į moksleivių ir mokytojų kasdienybę. Smagios patirtys suvienija visą mokyklos kolektyvą.

Kitokiai kūno kultūros pamokai reikia tik laisvos sporto salės. Mūsų personalas praveda apšilimą, instruktažą ir aktyvias veiklas. Taip pat sudarome tvarkaraščius, kad pramogas galėtų išbandyti visos klasės.

Šį renginio formatą galima pritaikyti ir įmonėms, įvairiems kolektyvams. Juk visada smagu grįžti į mokyklos sporto salę ir smagiai pasiausti!

Detalės:

Tipas: aktyvi, komandinė pramoga.
Vieta: sporto salė, stadionas, arena ar pan.
Dalyviai: 100-600 žmonių.
Trukmė: 45 min (2-3 klasės pamokos metu), 1-6 pamokos.
Kaina: pagal užklausimą.
Papildomos paslaugos: foto ir video.

Vertinimas

Jėga
Greitis
Strategija
Logika / žinios
Komandinis darbas

Praktinė informacija:

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti papildomų paslaugų poreikį.
image image
Planuokime kartu
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite+370 63614376