info@emovents.lt+370 636 14376

Kitokia Pamoka

Pakeisk kūno kultūros pamoką

Vertinimas 5.0/5
7
Spausk įvertinti

Per šią pamoką niekas nenori sėdėti ant suoliuko!

Jokių atsilenkimų, šuolio į tolį, kabėjimo ant skersinio ar kitų pratimų. Kūno kultūros pamoka gali būti ir tokia! ,,Jokių kliūčių!” renginio formatas patinka tiek pirmokams, tiek dvyliktokams. Noriai ant pripučiamų batutų siaučia net mokytojai!

Kitokios kūno kultūros pamokos „Jokių kliūčių!” pagrindinis tikslas – paskatinti moksleivius judėti, būti aktyviems ir sveikesniems. Spalvingi pripučiami batutai yra ne tik smagi pramoga, bet ir puiki vikrumo, jėgos, koordinacijos, greičio bei ištvermės lavinimo priemonė.

Kiekviena pamoka trunka įprastai, 45 minutes, tačiau per jas nebūna nei vieno nuobodžiaujančio. Mažesni vaikai mėgsta pasiausti, vyresni moksleiviai – pasivaržyti.

Tokia netradicinė kūno kultūros pamoka sukelia ypač daug gerų emocijų. Jos lankomumas dažnai išauga net iki 100 procentų.  Sėdėti ant suolelio ir žiūrėti kaip siaučia kiti – didesnis išbandymas nei sudalyvauti tokioje pamokoje.

Mokytojai vertina ne tik originalią pramogą, bet ir jos teikiamą privalumą – komandinio darbo stiprinimą. Norėdami įveikti kliūtis moksleiviai turi vienas kitam padėti, motyvuoti klasės draugus, bendrauti ir bendradarbiauti.

Moksleivių ir mokytojų atsiliepimai apie šias pamokas – ypač palankūs. Kitokios, netradicinės pamokos, įneša naujų patyrimų į moksleivių ir mokytojų kasdienybę. Smagios patirtys suvienija visą mokyklos kolektyvą.

Kitokiai kūno kultūros pamokai reikia tik laisvos sporto salės. Mūsų personalas praveda apšilimą, instruktažą ir aktyvias veiklas. Taip pat sudarome tvarkaraščius, kad pramogas galėtų išbandyti visos klasės.

Šį renginio formatą galima pritaikyti ir įmonėms, įvairiems kolektyvams. Juk visada smagu grįžti į mokyklos sporto salę ir smagiai pasiausti!

Detalės

Tipas: aktyvi, komandinė pramoga.

Vieta: sporto salė, stadionas, arena ar pan.

Dalyviai: 100-600 žmonių.

Trukmė: 45 min (2-3 klasės pamokos metu), 1-6 pamokos.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos: foto ir video.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti papildomų paslaugų poreikį.

Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Džiaugiamės, kad kitokia kūno kultūros pamoka ,,Jokių kliūčių!” pavyko puikiai. Iš vaikų girdėjome labai gerus atsiliepimus, visiems labai patiko. Smagu, kad mokyklose dirbančios specialistės taip pat galėjo aktyviai dalyvauti su savo komandomis. Trumpai tariant – atsiliepimai tik patys geriausi.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376