info@emovents.lt+370 636 14376

OroGolas

Pripučiamo stalo futbolo čempionatas

Vertinimas 5.0/5
3
Spausk įvertinti

Vienu sakiniu

Pripučiamo stalo futbolo čempionatas tai – futbolo turnyras su papildomomis loginėmis bei fizinėmis užduotimis futbolo tematika.

Žaidimo tikslas

Išsiaiškinti stipriausią komandą – pripučiamo stalo futbolo turnyro nugalėtoją.

Privalumai

Orogolas – ypač azartiškas žaidimas. Žaidėjai įsijaučia į futbolininkų vaidmenis, kuria įvairias komandines strategijas ir kartu siekia čempionų titulo. Tai – futbolas be prakaito ir specialios kamuolio varymosi technikos, kuriame lygūs ir vyrai, ir moterys. Čia nei vienas žaidėjas neturi pranašumo, o nugalėtojais gali tapti net ir tie, kurie neskiria futbolo kamuolio nuo bulvės!

Rungtys

Pagrindinės kovos vyksta pripučiamo stalo futbolo aikštelėje, tačiau, kad visi dalyviai turėtų veiklos ir būtų įsitraukę, yra organizuojami papildomi iššūkiai. Komandos sprendžia su futbolu susijusias logines užduotis, taip pat dalyvauja kitose azartiškose rungtyse.

Kokiam kolektyvui tinka?

Orogolas tinka tiek dideliems, tiek mažiems kolektyvams. Šis čempionatas vyksta turnyro lentelės principu, todėl komandos turi galimybę ne tik varžytis, bet ir analizuoti varžovų žaidimą, kurti savitą strategiją bei dalyvauti tikroje futbolo šventėje su sirgalių dainomis, skanuotėmis ir kitais, futbolo čempionatui būdingais atributais.

Detalės

Tipas: pramoginis, komandinis žaidimas, varžybos.

Vieta: patalpose / lauke.

Dalyviai: 10 – 250 dalyvių.

Trukmė: 3-4 val.

Kaina: pagal užklausimą ir poreikius.

Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas.


Praktinė informacija

  • Vieta: lygi žolėta ar kieta danga (be smėlio ar purvo).
  • Blogas oras: esant netinkamoms oro salygoms, lauke suplanuotam renginiui siūloma alterantyva rengti jį uždarose patalpose.
  • Nuomos paketas: pilnai apipavidalintas renginys su kokybišku inventoriumi, turnyro lentelė, rezultatų apskaita, teisėjavimas.
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektra (220V).

Person Premier

Orogolo turnyras praėjo labai gerai, viskas vyko sklandžiai, klientas patenkintas. Dėkojame!

Naresta

Biurolimpinės žaidynės – super tiko ir patiko mūsų kolektyvui. Vieni buvo stipresni protinėje veikloje, kiti jėgos išbandymuose, o nugalėjo darni komanda. Azartas garantuotas visose veiklose. Susitikimai su skirtingomis komandomis vis kitose užduotyse leido pažinti visus „priešininkus“ iš arti. Puikiai suvaldytas mūsų azartiškas kolektyvas. Ačiū organizatoriams - pozityvūs, neperkalbami ir teisingi asistentai-teisėjai.

Termolink

Dėkojame už puikų renginį – Orogolo turnyrą. Pačios geriausios emocijos!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376