info@emovents.lt+370 636 14376

OroGolas

Pripučiamo stalo futbolo čempionatas

Vertinimas 5.0/5
2
Įvertinkite pramogą:

Tai - smagiausias futbolas, kokį esate žaidę

Futbolas be prakaito, kamuolio varymosi technikos, kuriame lygūs ir vyrai, ir moterys – tik fantazija? Ne – jeigu tai – pripučiamas stalo futbolas! Pripučiamoje 18 metrų ilgio aikštelėje žaidžia komandos po 6-8 žmones. Čempionatas vyksta pagal iš anksto sudarytą turnyro lentelę. Jam pasibaigus vyksta nugalėtojų, prizininkų ir geriausių žaidėjų apdovanojimas.

Turnyro tikslas yra suburti žmones į komandas ir suteikti jiems gerų emocijų žaidžiant. Pripučiamo stalo futbolo čempionatas nepalieka abejingų. Renginys idealiai tinka dideliems kolektyvams – kuo daugiau komandų, tuo smagiau!

Detalės

Tipas: pramoginis, komandinis žaidimas, varžybos.

Vieta: patalpose / lauke.

Dalyviai: 10 – 250 dalyvių.

Trukmė: nuo 2 iki 3 val.

Kaina: pagal užklausimą ir poreikius.

Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas.


Praktinė informacija

  • Vieta: lygi žolėta ar kieta danga (be smėlio ar purvo).
  • Blogas oras: esant netinkamoms oro salygoms, lauke suplanuotam renginiui siūloma alterantyva rengti jį uždarose patalpose.
  • Nuomos paketas: pilnai apipavidalintas renginys su kokybišku inventoriumi, turnyro lentelė, rezultatų apskaita, teisėjavimas.
  • Būtinos sąlygos: privažiavimas prie renginio teritorijos + elektra (220V).

Biurolimpinės žaidynės – super tiko ir patiko mūsų kolektyvui. Vieni buvo stipresni protinėje veikloje, kiti jėgos išbandymuose, o nugalėjo darni komanda. Azartas garantuotas visose veiklose. Susitikimai su skirtingomis komandomis vis kitose užduotyse leido pažinti visus „priešininkus“ iš arti. Puikiai suvaldytas mūsų azartiškas kolektyvas. Ačiū organizatoriams - pozityvūs, neperkalbami ir teisingi asistentai-teisėjai.

Orogolo turnyras praėjo labai gerai, viskas vyko sklandžiai, klientas patenkintas. Dėkojame!

Dėkojame už puikų renginį – Orogolo turnyrą. Pačios geriausios emocijos!

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376