info@emovents.lt+370 636 14376

Ubikas

Kuri komanda laimės auksinį kontraktą?

Vertinimas 5.0/5
2
Spausk įvertinti

Geriausi talentai niekada nebus stiprūs po vieną. Sėkmės receptas - darni komanda

Idėją šiam žaidimui padiktavo garsaus amerikiečių fantasto Philipo K. Dicko romanas „Ubikas“. Jo pagrindiniai herojai gyvena ateities pasaulyje, kuriame vyksta arši kova tarp telepatų ir anti-telepatų, aiškiaregių, vizionierių ir kitokio plauko specialistų, kurie gali skverbtis į žmonių galvas ir skaityti jų slapčiausias mintis.

Laiko sąvoka čia labai reliatyvi. Gyvieji, specialiuose moratoriumuose, gali bendrauti su mirusiais, o mirusieji – egzistuoti kitoje realybėje.

Tačiau visame šiame chaose veikia įmonė, kurios siūlo žmonėms egzotiškas paslaugas. Jas teikia ypatingi talentai: telepatai, anti-telepatai, aiškiaregiai, kontrolieriai, derybininkai, animatoriai, inertialai ir kiti.

Įmonė klesti tada, kai kuri turi ne tik geriausią, bet ir įvairiapusiškiausią komandą. Vieną dieną į įmonės vadovą Ransaiterį kreipiasi paslaptingas verslininkas su specialia misija. Komanda turi nuskristi į Mėnulį ir sutvarkyti vieną darbelį – neutralizuoti kenkiančius konkurentus.

Įmonės vadovas Ransaiteris suka galvą, kurią komandą išsiųsti? Jos laukia nemenki iššūkiai. Komandai teks įveikti Mėnulio kraterius, išjudinti PSI lauką, išanalizuoti Mėnulio žemėlapį, atlaikyti išėjimą į kosmosą, sukonstruoti specialų automobilį, neutralizuoti bombą ir sklandžiai grįžti į Žemę.

Būtent apie tai ir yra šis žaidimas. Jo pradžioje suformuojamos įvairiapusiškos komandos iš skirtingas savybes turinčių žmonių. Tuomet vyksta komandiniai išbandymai, kurių tikslas – išsiaiškinti, kuri grupė pelnys auksinį kontraktą ir bus išsiųsta atlikti užduoties.

Žaidimo metu reikia įveikti ne tik fizinius, bet ir loginius, įvairius komandinius iššūkius. Taip pat dalyvių laukia ir individuali užduotis – Džo skambutis.

Ubikas – ypač įtraukiantis žaidimas, kurio pagrindinis tikslas – suvienyti komandą. Netradicinė istorija įtraukia į kitą, išgalvotą realybę ir dalyviai pasijunta tarsi iš tiesų dalyvautų specialioje misijoje.

Žaidimo pabaigoje vyksta aptarimas. Įmonės, ieškančios geriausių kandidatų specialiajai Ubiko misijai Mėnulyje, savininkai pastebi tai, ko galbūt nepastebėjo net patys dalyviai. Iššūkio aptarimas sukelia gerų emocijų, taip pat atkreipia kolektyvo dėmesį į tam tikrus kolegas.

Galiausiai geriausiai komandai įteikiamas auksinis kontraktas.

Detalės

Tipas: komandinis, simuliacinis žaidimas.

Vieta: atvira erdvė arba tam tinkamos uždaros patalpos. Žaidimą organizuojame kliento pasirinktoje vietoje, dirbame visoje Lietuvoje.

Dalyviai: 20-200 žmonių.

Trukmė: 4-6 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos (pagal kliento poreikius): prizai, foto ir video, profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: visuomet ieškome klientą tenkinančių alternatyvų.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376