info@emovents.lt+370 636 14376

Ugnies medžioklė

Žaidimas azartiškoms komandoms

Vertinimas 4.5/5
6
Spausk įvertinti

Vienu sakiniu

Tai žaidimas, kurį sudaro loginės ir užduotys ir galvosūkiai, susiję su ugnies tematika.

Privalumas

Raudona spalva, karštis, aistra, azartas sukuria šventinę nuotaiką, todėl tinka įvairiems renginiams ir vakarėliams, kai reikia įkvėpimo prieš linksmybes.

Žaidimo tikslas

Teisingai išspręsti užduotis ir pelnyti kuo daugiau taškų.

Užduotys

Šis žaidimas savo struktūra yra panašus į kitą mūsų autorinį žaidimą „Dvylika“, tačiau užduotys skiriasi ne tik tematika, bet ir pateikimu. Pavyzdžiui, „Ugnies medžioklėje“, kaip ir žaidime „Dvylika“, yra užduotis su kvapais, tačiau juos reikia ne tiksliai įvardinti, o susieti su jau pateiktais paveiksliukais. Kvapai – taip pat kiti, jie nesikartoja. Kiekviena užduotis autentiška, todėl dalyviai, net ir žaidę panašų žaidimą, turės ieškoti kitų „kabliukų“ ir sprendimo būdų.

Kokiam kolektyvui tinka?

Tinka žmonėms, kurie nemėgsta tradicinių „Protų mūšių“. „Ugnies medžioklė“ – ne pasyvus (tik spėliojimas), bet aktyvus žaidimas, kurio metu komandos nariai nuolat veikia kartu. Žaisdami jie susitelkia į užduotį ir ieško būdų, kaip išspręsti galvosūkius. Šiame žaidime svarbios ne tik žinios, bet ir gebėjimas kūrybiškai mąstyti, pastebėti užuominas. Tinka kolektyvams, kuriems svarbios ne tik pergalės, bet ir gera nuotaika, įvairios, žaidimą praturtinančios detalės bei įdomios patirtys.

Detalės

Tipas: komandinis, pramoginis, azartiškas žaidimas.
Vieta: žaidimas organizuojamas bet kurioje kliento pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje. Labiausiai tinka konferencijų ar pobūvių salės su staliukais.
Dalyviai: 10-100 žmonių.
Trukmė: 2,5 val. su pertrauka.
Kaina: pagal užklausimą.Papildomos paslaugos (pagal kliento poreikius): prizai, foto ir video, profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376