Misija Marsas

Kosminė atranka į nuotykių kelionę

Jeigu keliauti į Marsą - tai tik su gera kompanija!

„Misija Marsas“ – ar esate kada apie tokią girdėję? Jos tikslas – surinkti tinkamiausius žmones ir metams juos apgyvendinti šioje paslaptingoje raudonojoje planetoje. Svarbiausia užduotis – išsiųsti pačius tinkamiausius žmones, kurie ten ne tik sugebėtų išlikti, bet ir puoselėtų civilizaciją. Žaidimo dalyviams reikia įveikti 6 labai įvairiapusiškas užduotis.

Žmonės, kurie bus siunčiami į Marsą, turi pasižymėti šiomis savybėmis: išmintimi, fizine jėga ir gebėjimu veikti komandoje.

Žaidimo dalyviams teks įveikti milžiniškus Marso kanjonus, treniruotis išėjimui į atvirą kosmosą, patirti nesvarumo būseną, valdyti robotus, atpažinti neatpažintus skraidančius objektus ir iš dalelių surinkti žvaigždynus.

Visi iššūkiai yra orientuoti į mažo ir vidutinio fizinio pasirengimo žmones. Dar viena įdomi detalė – žaidimas prasidės anksčiau, nei atvyksite į atrankos bazę. Visi žaidėjai iš anksto gaus elektronines kandidatų anketas. Jas užpildyti prireiks vos 5 minučių, o Jūsų atsakymai nulems, su kuo teks kovoti dėl kelialapio į Marsą.

„Misija Marsas“– tai žaidimas, kai atranka į kelionę yra žymiai smagesnė už patį skrydį. Jus nustebins ne tik originalios užduotys, bet ir pati žaidimo aplinka bei šviesų, muzikos ir pripučiamų pramogų pagalba sukurta nuotaika.

Detalės:

Tipas: komandinis, paramoginis, aktyvus žaidimas.
Vieta: sporto salė ar kitos erdvios patalpos.
Dalyviai: 20-200 žmonių.
Trukmė: 3-4 val.
Kaina: pagal užklausimą.
Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas; profesionalus vedėjas; profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.

Vertinimas

Jėga
Greitis
Strategija
Logika / žinios
Komandinis darbas

Praktinė informacija:

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.
image image
Planuokime kartu
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite+370 63614376