info@emovents.lt+370 636 14376

Pirk karvę!

Žaidimas, išlaisvinantis fantaziją

Vertinimas 3.3/5
11
Spausk įvertinti

Vienu sakiniu

Tai žaidimas, kuriame pergalę lemia ne žinios, o žaidėjų humoro jausmas ir gebėjimas kūrybingai pažvelgti į užduotis.

Privalumas

Žaidėjams nereikia turėti jokių žinių ar gebėjimų. Puikiai tinka norintiems atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar kai reikia linksmos veiklos.

Žaidimo tikslas

Išspręsti 4 logines, atlikti 3 kūrybines užduotis ir pelnyti kuo daugiau taškų. Komandos „lošia iš karvės“, tai yra, nugalėtojams atitenka stambiojo ūkininko Vito karvutė Žibutė.

Užduotys

4 užduotys yra susijusios su reklama. Jos yra žaismingos, patikrinančios žaidėjų pastabumą, loginį mąstymą, taip pat gebėjimą dirbti komandoje. Dar trys užduotys – kūrybinės, kurių metu netrūksta geros nuotaikos, juoko ir improvizacijų. Dalyviai gauna žaidimo herojaus Vito užduotis, kurias turi įgyvendinti pagal jo pageidavimus. Šių užduočių vertinimas būna labai subjektyvus, todėl žaidėjams dažnai yra svarbus ne tiek rezultatas, kiek pats procesas.

Kokiam kolektyvui tinka?

Labiausiai šis žaidimas patinka kolektyvams, kurie yra gerai sulipę, mėgsta juokauti, turi bendrų prisiminumų, pokštų ar patirtų nuotykių. Tiems, kurie moka atsipalaiduoti, nebijo pabūti dėmesio centre ir į viską nežiūri per daug rimtai. Jeigu kiti žaidimai reikalauja susikaupimo, tai čia jis nėra būtinas. Svarbiausia – gera nuotaika.

Detalės

Tipas: komandinis, pramoginis, humoristinis žaidimas.

Vieta: žaidimas organizuojamas bet kurioje kliento pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje. Labiausiai tinka konferencijų ar pobūvių salės su staliukais.

Dalyviai: 10-100 žmonių.

Trukmė: 2,5 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos (pagal kliento poreikius): prizai, foto ir video, profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Baltics Travel Service

Dėkojame už žaidimą „Pirk karvę!“, visiems labai patiko, pasikrovėme geros nuotaikos. Būtinai kreipsimės į jus ir siūlysime jūsų organizuojamus renginius ir savo klientams. Iki kitų susitikimų!

Circle-K

Viskas buvo super. Žaidimo ,,Pirk karvę!” užduotys įdomios, nematytos ir žaidimas nė kiek neprailgo. Labai patiko ir vedėja, paties žaidimo mintis ir koncepcija.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376