info@emovents.lt+370 636 14376

Pirk karvę!

Žaidimas, išlaisvinantis fantaziją ir juoką

Įvertinkite pramogą:

Gerą idėją nuo blogos skiria tik gebėjimas ją įgyvendinti ir parduoti

„Pirk karvę!“ yra labai linksmas, azartiškas ir originalus komandinis žaidimas. Jo dalyvių tikslas – uždirbti kuo daugiau pinigų ir iš stambiojo ūkininko Vito nusipirkti jo mylimiausią karvutę Žibuoklę.

Užsidirbti pinigų bus ne taip paprasta. Komandoms teks įveikti 8 įvairiausias užduotis. Pusė iš jų bus kūrybinės – komandoms reiks pademonstruoti išmonę, fantaziją ir humoro jausmą. Kitai pusei užduočių atlikti prireiks logikos, žinių, pastabumo ir kitų savybių, kurios padės išspręsti su spalvingu reklamos pasauliu susijusias užduotis.

Nors žaidime yra daug galimybių improvizuoti, tačiau jame galioja pagrindinės taisyklės, kurių turi laikytis visi dalyviai. Kūrybinės užduotys nėra sudėtingos – jas atlikti gali kiekvienas, turintis nors žiupsnelį fantazijos ir kriselį humoro jausmo.

Žaidimo „Pirk karvę!“ dalyviams nereikia jokių specialių žinių ar įgūdžių. Svarbiausia – atsipalaiduoti ir laiku pagauti ore sklandančias idėjas.

Kai žmonės varžosi, mėgsta sakyti, kad „ne iš karvės lošiam“. Tačiau šiame žaidime komandos kovos būtent dėl karvės: aistringai, azartiškai ir, svarbiausia, su humoru.

Ko išmoksite žaisdami? Išlaisvinti fantaziją, kūrybingumą, sugalvoti ir įgyvendinti labiausiai pašėlusias idėjas . Taip pat dirbti išvien su komanda, pasitikėti savo kolegomis, ieškoti sprendimų, atsakymų ir būdų, kaip kartu siekti bendro tikslo.

Žaidimas ne tik įtraukiantis, bet ir labai smagus. Jis tikrai privers jūsų smegenų pusrutulius suktis didesnėmis apsukomis, pažadins kūrybiškumą ir užkrės gera nuotaika.

Detalės

Tipas: komandinis, pramoginis, humoristinis žaidimas.

Vieta: erdvi patalpa (pvz. konferencijų salė).

Dalyviai: 12-80 žmonių.

Trukmė: 2,5 val. su pertrauka.

Kaina: pagal užklausimą.

Papildomos paslaugos: foto ir video; maitinimas; profesionalus vedėjas; profesionalus įgarsinimas ir apšvietimas.


Praktinė informacija

  • Blogas oras: nebaisus.
  • Paslauga: pilnas renginio organizavimas su originaliu inventoriumi.
  • Būtinos sąlygos: iš anksto aptarti poreikius dėl renginio vietos ir papildomų paslaugų.

Dėkojame už žaidimą „Pirk karvę!“, visiems labai patiko, pasikrovėme geros nuotaikos. Būtinai kreipsimės į jus ir siūlysime jūsų organizuojamus renginius ir savo klientams. Iki kitų susitikimų!

Viskas buvo super. Žaidimo ,,Pirk karvę!” užduotys įdomios, nematytos ir žaidimas nė kiek neprailgo. Labai patiko ir vedėja, paties žaidimo mintis ir koncepcija.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376