Mūsų vieši renginiai

Prisidedame prie įvairių aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių iniciatyvų. Organizuojame renginius ne tik įmonėms, bet ir tiems, kurie mėgsta originalias pramogas bei netradicinius iššūkius. Mūsų tikslas – įtraukti į aktyvias veiklas visus: profesionalius atletus, mėgėjus ir žiūrovus. Kviečiame dalyvauti!

Swimrun Trakai

Pirmosios Lietuvoje Swimrun varžybos grįžta į Trakus ir šiemet! Tai – puikus nuotykis plaukimo ir bėgimo rungčių entuziastams.

Data: 2017 liepos 15 d. (šeštadienis)

Vieta: Trakai, Lietuva

Apie: 

Swimrun varžybose dalyviai įveikia pažymėtą trasą, kurioje keičiasi plaukimo ir bėgimo rungtys. Varžybos vyksta Trakų mieste ir jo apylinkėse, trasos driekiasi vaizdingais miškais ir ežerais. Rungčių segmentų gali būti nuo kelių iki kelių dešimčių. Trasoje reikia sekti žymas, orientuotis nereikia.

Dalyviams ruošiamos trys trasos: Žalia – pradedantiesiems, Raudona – mėgstantiems iššūkius, Juoda – profesionalams.

Winter Challenge logo

Winter Challenge

Renginys skirtas tiek norintiems susipažinti su šiuo nuotykių sportu, tiek atletams, kurie ieško ekstremalių iššūkių.

Data: 2018 m. vasario mėn. (data bus tikslinama)

Vieta: Lietuva

Apie: dviejų asmenų – vyrų, moterų ir mišrios komandos, pasitelkę orientavimosi  su žemėlapiu įgūdžius, bėgte, dviračiais, slidėmis, virvių labirintais ir net irkluodami įveikia vieną iš pasirinktų PRO arba FUN trasų. Nenorintiems varžytis – nemokama Žiūrovų trasa.

Vilnius Challenge

Miesto multi-sporto varžybos ir tikras nuotykis Vilniaus mieste. Dalyviai varžosi susibūrę į komandas po du asmenis.

Data: 2018 birželio mėn. (data bus tikslinama)

Vieta: Vilnius, Lietuva

Apie: dviejų asmenų komandos: vyrų, moterų arba mišrios varžosi pasirinktoje trasoje. Žalia – pradedantiesiems, Mėlyna – pažengusiems, Raudona – mėgstantiems iššūkius, Juoda – profesionalams. Varžybų metu reikia orientuotis mieste, bėgti, minti dviratį, irtis upe, spręsti logines ir įveikti kitas užduotis.