info@emovents.lt+370 636 14376

Pirmą kartą Lietuvoje įmonių komandos rungėsi dėl Heraklio trofėjaus

Atgal 2015-05-17

Nusimetę kostiumus ir palikę namuose kaklaraiščius, verslininkai pakilo į sporto mūšį. Europos Centro Golfo Klube pirmąjį kartą Lietuvoje vyko bendra įmonių sporto ir pramogų šventė „Hercules Trophy Vilnius 2015“.

Net pusšimtis įmonių komandų nuo ankstyvo ryto rungėsi dvylikoje originalių fizinių ir loginių Heraklio rungčių. Komandoms reikėjo įveikti „Delfi“ labirintą, ir kurio gali ištrūkti tik sumaniausi, 50 metrų pripučiamą „Impuls“ kliūčių ruožą, ridenti milžinišką „Žinių radijo“ kubą bei demonstruoti drąsą šokant nuo 6 metrų aukščio bokštelio ant pripučiamos „Nissan“ pagalvės ir kopiant į palmę.

Akies ir rankos taiklumą taiklumą dalyviai tikrino disko golfo, fechtavimosi ir katapultos varžybose. Taip pat įmonių komandos rungėsi kvadratinio tinklinio, burbulų futbolo ir kartingų konstravimo varžybose bei golfomobilių lenktynėse. Aukščiausio lygio įmonių vadovai varžėsi specialiai jiems skirtame „Verslo klasės“ VIP petankės turnyre.

Varžybos baigėsi iškilminga komandų apdovanojimų ceremonija ir audringu vakarėliu.

„Hercules Trophy Vilnius“ čempione tapo UAB „Diginet LT“ komanda „Barzda“ (230 taškų). Antrąją vietą iškovojo Vilniaus apskrities priešgaisrinės galbėjimo valdybos 6-oji komanda, pasivadinusi „Ugnies tramdytojais“ (229 taškai). Treti liko UAB „Mobiliųjų telefonų techninio centro“ komanda „Išmaniųjų reanimacija“ (225 taškai).

Kiti „Hercules Trophy Vilnius 2015“ laimėtojai:

  • Šauniausia komanda tapo „Vichy“ komanda iš UAB „Švyturys – Utenos alus“.
  • Apdovanojimą už geriausią komandos nuotrauką pelnė „Ugnies tramdytojai“, kurie atstovavo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-oji komandą.
  • „Verslo klasės“ VIP petankės turnyro nugalėtojais tapo UAB „Hellmann Worldwide Logistics“ komanda.
  • Gudriausios komandos vardą pelnė „Lucky 7“ septynetas iš UAB „Skubios siuntos“.
  • Ryškiausia komanda tapo „Sveikatos meistrai“ iš AB „Eglės sanatorija“. Išsamūs „Hercules Trophy Vilnius“ rezultatai skelbiami čia.

„Hercules Trophy“ iššūkiai pasaulyje vyksta jau 16 metų. Juose jau yra dalyvavę daugiau kaip 7 tūkst. komandų net iš 40 pasaulio šalių.

Daugiau  nuotraukų „Hercules Trophy Vilnius 2015 Facebook albume“.

Planuokime kartu

Siųskite pasiūlymą
Dega? Reikia skubių sprendimų?
Skambinkite: +370 636 14376